OLT Express – podsumowanie ostatnich działań nowego przewoźnika

OLT Express nie daje o sobie zapomnieć.

Co prawda linia OLT Express odwołały zapowiadaną konferencję, na której miały być przedstawione zbiorczo trasy zagraniczne, to jednak ostatnio nie ma dnia, kiedy nie mielibyśmy nowych, mocnych i dobrych wiadomości od tego przewoźnika. Ofensywa czyli zapowiadana przez przewoźnika rewolucja na polskim niebie trwa. Decydenci nowej firmy wiedzą, że podstawa to żeby cały czas było o nich głośno w mediach. Zamiast jednej konferencji postanowili zrobić kilka, w poszczególnych miastach, z których będą operować za granicę. Zaczęło się od Rzeszowa i lotniska w Jesionce. Z tego portu OLT będzie operować do Amsterdamu, Dortmundu, Memmingen Allgau, Paryża, Hamburga, Rzymu i Oslo, ponadto zbazują tam jednego ze swoich Airbusów A320. Loty do wymienionych miast będą odbywać się kilka razy tygodniowo, łącznie będzie 18 połączeń w tygodniu (po 3 tygodniowo do Rzymu, Paryża, Dortmundu i Amsterdamu oraz po dwa do Oslo, Memmingen i Hamburga). Rezerwacje na nowe rejsy są już dostępne na stronie przewoźnika, loty rozpoczną się w październiku 2012.

Następne w kolejce do konferencji prasowych i ogłoszenia międzynarodowych połączeń są: Łódź – 20.04.2012, Warszawa – 23.04.2012 i Gdańsk – 24.04.2012.

Ponadto nowy przewoźnik rusza właśnie z kampanią telewizyjną, która ma na celu przekonanie Polaków do latania. Powstały dwa 45 sekundowe spoty reklamowe, pierwszy wizerunkowy i drugi poświęcony podróżom biznesowym. Spoty realizowane były w Gdańsku, Krakowie i Łodzi z wykorzystaniem Airbusa A320 należącego do OLT. Kampania potrwa do końca maja 2012 roku i będzie transmitowana w większości kanałów telewizyjnych w Polsce.

Źródło: OLT Express

Zdjęcie: OLT Express