Z Krakowa do Olbii z Ryanair

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, wystartowała 01 maja z krakowskiego lotniska z pierwszym lotem na nowej trasie lato ’24 do Olbii. Ta ekscytująca nowa trasa Ryanair będzie obsługiwana 4 razy w tygodniu w ramach rekordowego letniego rozkładu lotów Ryanair ’24, zapewniając klientom jeszcze większy wybór w najniższych cenach.
Olbia to tylko jedna z 5 nowych tras, które Ryanair będzie obsługiwał z/do Kraków Airport tego lata, obok ekscytujących nowych połączeń do Dubrownika, Faro, Tirany i Triestu.
Pełny rozkład lotów Ryanair na lato ’24 w Krakowie jest już dostępny do rezerwacji na stronie www.ryanair.com/pl.

Jade Kirwan, Head of Communications w Ryanair, powiedziała:
„Ryanair z przyjemnością oficjalnie uruchamia nasz pierwszy lot z Krakowa do Olbii na Sardynii. To nasze pierwsze letnie połączenie do Olbii i jesteśmy podekscytowani, że nasi pasażerowie będą mogli doświadczyć tej ekscytującej nowej destynacji. Trasa ta będzie obsługiwana 4 razy w tygodniu od dziś, 1 maja, oferując naszym klientom w Krakowie jeszcze większy wybór w najniższych cenach.
Tego lata Ryanair będzie obsługiwał 82 trasy do/z krakowskiego lotniska, w tym nowe połączenie do Olbii. Te ekscytujące trasy Ryanair na lato ’24 można zarezerwować już teraz na www.ryanair.com/pl”.