Z Lufthansą do Tampy na słonecznej Florydzie

Promocja na bilety lotnicze trwa od 15 do 28 lutego, ceny zaczynają się od 2399zł w obie strony.

Lufthansa oferuje atrakcyjne ceny biletów na zachodnie wybrzeże Florydy. Promocja trwa od 15 do 28 lutego. Pasażerowie z Polski mogą rozpocząć podróż do Tampy z Warszawy lub na jednym z lotnisk regionalnych (Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Poznań, Bydgoszcz) i po przesiadce we Frankfurcie udać się w komfortowy rejs prosto nad Zatokę Meksykańską. Promocja obejmuje podróże od 1 marca do 31 października 2017 roku, z wyłączeniem okresu od 27 czerwca do 15 sierpnia. Ceny z Warszawy w Klasie Ekonomicznej zaczynają się od 2 399 zł za bilet w obie strony, a w Klasie Ekonomicznej Premium już od 3 999 zł.

Tampa to popularny kierunek wakacyjny w Stanach Zjednoczonych, w regionie Tampa-St.Petersburg-Clearwater, oferującym jedne z najpiękniejszych amerykańskich plaż. Miasto położone jest w północnej części Zatoki Tampa, w centralno-zachodniej części półwyspu Floryda. Tampa łączy w sobie nowoczesność współczesnego miasta oraz tradycje i wpływy kubańskie starszej dzielnicy Ybor City. Miasto słynie również z muzeów i historycznych atrakcji turystycznych, a dzięki słonecznej pogodzie przez cały rok region zapewnia idealne warunki do plażowania i uprawiania sportów wodnych. Na stronie LH.com dostępny jest Lufthansa Travel Guide, multimedialny przewodnik po najważniejszych atrakcjach Tampy zawierający praktyczne informacje, które ułatwią zaplanowanie podróży. Wirtualny przewodnik zawiera także stale aktualizowaną bazę restauracji, klubów, kalendarz wydarzeń oraz rekomendowane trasy zwiedzania.

Połączenia między Frankfurtem a Tampą odbywają się 3 razy w tygodniu na pokładzie nowoczesnych Airbusów A340-300, wyposażonych w trzy klasy podróży: Ekonomiczną, Ekonomiczną Premium oraz Biznes. We wszystkich klasach pasażerowie będą mogli skorzystać z bogatej oferty indywidualnego systemu rozrywki pokładowej oraz z szerokopasmowej sieci bezprzewodowej FlyNet®. Na większy komfort w promocyjnej cenie mogą liczyć pasażerowie Klasy Ekonomicznej Premium, zapewniającej 50% więcej przestrzeni osobistej oraz więcej miejsca na nogi. Na pokładzie czekają na nich także miłe niespodzianki w postaci powitalnego drinka i butelki wody oraz wysokiej jakości zestawu praktycznych akcesoriów podróżnych. Pasażerowie Klasy Ekonomicznej Premium mogą również zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu rejestrowanego, każdy o wadze do 23 kg.

Źródło / Autor: Lufthansa
Zdjęcie: Lufthansa