Ryanair – zniżki dla pasażerów biznesowych

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś (3 listopada) wprowadziła 4-dniową wyprzedaż biletów Business Plus ze zniżką 109 zł. Promocja skierowana jest do pasażerów biznesowych i dotyczy podróży od listopada do marca, Taryfa Business Plus obejmuje pełny wachlarz korzyści:

bezpłatna odprawa na lotnisku

· fast-track

· pierszeństwo wejścia na pokład

· miejsca premium

elastyczność przy zmianie (+1/-1 dzień, także w dniu wylotu)
osobne stanowisko check in na lotnisku

Rezerwacji biletów Ryanaira w taryfie Business Plus należy dokonać do poniedziałku 7 listopada do północy na stronie Ryanair.com lub w aplikacji.

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział:

“Już ponad 25% pasażerów Ryanaira deklaruje podróż w celach biznesowych, oszczędzając czas i pieniądze, korzystając z naszej wiodącej w branży punktualności oraz najszerszej siatki połączeń w Europie. Najwyższy czas na podróże w taryfie Bizness Plus.

Nasza oferta umożliwia pasażerom biznesowym korzystanie z całego pakietu korzyści. Ponadto pozwala ona zaoszczędzić ponad 800 zł (o tyle średnio tańsze są bilety Buzsiness Plus Ryanaira od biletów w taryfie biznesowej innych przewoźników).

Nasi klienci mogą teraz skorzystać z taryfy Bizness Plus o 109 zł taniej. Rezerwacji biletów należy dokonać do poniedziałku (7 listopada) do północy na na Ryaniar.com lub w aplikacji mobilnej. Promocja dotyczy lotów od listopada 2016 r. do marca 2017r.”

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair