Lotnisko Modlin: zapraszamy na pyszne desery

modlin logo

Wyśmienite lody, koktajle mleczne, naleśniki, gofry i inne desery – to tylko część bogatego menu z oferty nowego lokalu gastronomicznego – lodziarni „Carte d’Or”, która już od końca czerwca br. zacznie działać w terminalu pasażerskim Lotniska Warszawa/Modlin.
Carte d’Or to marka zaliczana do segmentu premium, znana polskim konsumentom od lat. W ofercie lokalu znajdzie się szeroki wybór kaw, drinków kawowych, napojów gorących i zimnych, świeżo wyciskanych soków, ciast i ciasteczek, kanapek i słonych przekąsek oraz gofrów – zarówno tych słodkich, jak i wytrawnych. Nie zabraknie też doskonałego piwa z segmentu produktów niszowych. Aranżacja lokalu będzie utrzymana w miłych kolorach beżu i brązu. Do dyspozycji gości będzie ok. czterdziestu miejsc siedzących. Zlokalizowana na antresoli lodziarnia będzie czynna w godzinach pracy terminala.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z MPL Warszawa-Modlin, na którym operujemy od początku jego działalności. Stale rosnąca liczba pasażerów, a co za tym idzie możliwość rozwijania sprzedaży oraz uruchamiania kolejnych lokali, pozwala nam wzmacniać naszą działalność oraz stale udoskonalać ofertę. Jesteśmy przekonani, że pierwszy lokal pod marką „Carte d’Or”, który wkrótce uruchomimy w Modlinie, spotka się z pozytywnym odbiorem pasażerów oraz gości odwiedzających Lotnisko Warszawa/Modlin” – powiedział Pan Piotr Kazimierski, Prezes P.H.Z. „Baltona” S.A. oraz „COO” Sp. z o.o.

Operatorem nowego lokalu będzie „Centrum Obsługi Operacyjnej” Sp. z o.o., spółka wchodząca w skład grupy P.H.Z. „Baltona” S.A. „Carte d’Or” będzie już szóstym lokalem, zarządzanym przez grupę P.H.Z. „Baltona” S.A. na terenie MPL Warszawa-Modlin oraz 15 lokalem gastronomicznym w portfolio Grupy.

Kawiarnio-lodziarnia Carte d’Or to już ósme miejsce na lotnisku, w którym podróżni mogą posilić się przed lub po podróży. To nowego typu lokal gastronomiczny i nowa oferta, której oczekiwali pasażerowie naszego lotniska – mówi Piotr Lenarczyk, szef Biura Handlowo-Marketingowego. Dodatkowo latem przed terminalem planowane jest otwarcie dużej, 2-kondygnacyjnej restauracji z tarasem na piętrze i ogródkiem na parterze, serwującej dania kuchni polskiej – dodaje.

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin
Zdjęcie: Lotnisko Modlin