Lufthansa Private Jet: Współpraca z NetJets przedłużona o następne pięć lat

Lufthansa Private Jet2

Przez ostatnie jedenaście lat Lufthansa Private Jet oferowała swoim pasażerom ekskluzywne podróże prywatną flotą z dopasowanymi do potrzeb rozkładami lotów. W związku z sukcesem tej usługi, przewoźnik przedłuża na następne pięć lat strategiczne partnerstwo z NetJets, największym na świecie dostawcą prywatnych odrzutowców.

„Lufthansa Private Jet jest integralną częścią naszych usług premium oraz doskonale przyczynia się do osiągnięcia naszego celu, jakim jest zostanie pierwszą zachodnią pięciogwiazdkową linią lotniczą. Bardzo cieszymy się, że w najbliższych latach będziemy mogli kontynuować owocną współpracę z naszym partnerem NetJets.” – powiedział Jens Bischof, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Dyrektor ds. Handlowych portu przesiadkowego we Frankfurcie.

Lufthansa Private Jet obsługuje ponad tysiąc rejsów rocznie. Usługa jest uzupełnieniem Klasy Pierwszej w Lufthansa Group w Europie oraz Ameryce Północnej. Pasażerowie często korzystają z tych rejsów, aby potem przesiąść się do Klasy Pierwszej w Lufthansie oraz Swiss na trasach międzynarodowych. Lufthansa Private Jet oferuje pasażerom bardzo elastyczne terminy podróży, rejsy są dostępne z krótkim wyprzedzeniem – do dziesięciu godzin przed odlotem w Europie i do dwunastu godzin w przypadku rejsów do Ameryki Północnej. Pasażerowie mogą wybierać z ponad tysiąca celów podróży. W zależności od liczby pasażerów oraz trasy dostępne są maszyny małej, średniej lub dużej wielkości, z różnymi taryfami lotniczymi. Dla przykładu rejs z Monachium do Mediolanu maszyną małej wielkości (np. Embraer Phenom 300) kosztuje około 7400 euro.

Pasażerowie Lufthansa Private Jet mają dostęp do Terminalu Klasy Pierwszej we Frankfurcie oraz do wszystkich poczekalni Klasy Pierwszej Lufthansy oraz Swiss na całym świecie. Transfer limuzyną w portach we Frankfurcie, Monachium, Dusseldorfie oraz Zurychu jest częścią serwisu, tak samo jak obsługa VIP w głównych portach Ameryki Północnej. Lufthansa Private Jet oferuje również serwis limuzyn z domu lub biura bezpośrednio pod drzwi samolotu. Specjalny zespół Lufthansa Private Jet Sales & Service jest dostępny dla pasażerów przez całą dobę. Podróżujący otrzymują również w prezencie 10 000 mil statusowych lub HON Circle za każdy rejs z Lufthansa Private Jet. Pasażerowie często podróżujący, o statusie Senator bądź członkowie HON Circle otrzymują dodatkowy bonus w postaci 25% do kredytu milowego.

Źródło / Autor: Lufthansa
Zdjęcie: Lufthansa