Ryanair tworzy 120 miejsc pracy we Wrocławiu

ryanair-logo

Ryanair, ulubiona niskokosztowa linia lotnicza Europy, dziś (2 lutego) we Wrocławiu, poinformowała o uruchomieniu Laboratorium Podróży Travel Labs Polska, innowacyjnego centrum IT. Laboratorium Podróży Travel Labs Polska mieści się w centrum Wrocławia, zostanie otwarte już w maju 2016 i stworzy 120 miejsc pracy dla wysoko wykwalifikowanych osób.

Ryanair prowadzi rekrutacje i poszukuje osób, które zajmą się rozwojem oprogramowania, business intelligence, QA oraz testing’em, w tym:

· Javascript engineer

· .Net engineer

· Frontend developer

· Java developer

· Release engineer

· iOS developer

· Data scientist

· Data warehouse developer

· Business intelligence

· Automation tester

· Performance engineer

· DevOps

· Security engineer

· Information systems support

· IT Helpdesk

Ryanair oferuje połączenia do/z Wrocławia od 2005 r., w 2016 r. obsłuży we Wrocławiu 1,1 mln klientów. Polscy pasażerowie oraz turyści mają do dyspozycji 21 tras Ryanaiara, w tym 2 nowe: na Teneryfę oraz do Wenecji. Już wkrótce mogą również spodziewać się kolejnych udogodnień jak nowa spersonalisowana strona internetowa, nowa aplikacja mobilna, nowe wnętrza kabin, nowe mundury dla załóg pokładowych oraz nowe ulepszone menu. Wszystkie te nowości oraz otwieranie nowych baz i tras jest częścią programu “Always Getting Better”.

We Wrocławiu, John Hurley, Członek Zarządu ds. Technologii powiedział:

“Ryanair na zawsze zmienił podróże lotnicze w Europie – teraz chcemy zmienić świat podróży online i zamierzamy zrobić to w Laboratorium Podróży Travel Labs Polska we Wrocławiu, nowoczesnym centrum innowacji cyfrowych, które zostanie otwarte juz w maju 2016 r. Szukamy obecnie najlepszych z najlepszych, którzy udoskonalą podróże online. Czekamy na osoby niezależne, które nie tylko wyobrażają sobie jak usprawnić procesy, ale chcą dokonać tego osobiście.

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować doskonałe zarobki w Laboratorium Podrózy Travel Labs Polska. Chcemy mieć pewność, że zatrudnimy najlepszych ludzi w dziedzinie technologi cyfrowych oraz IT, którzy przeprowadzą rewolucje w procesach rezerwacji podróży online. O pracę można ubiegać się za pośrednictwem naszej strony www.ryanair.com.”

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Rynair