Kategorie
Lotnictwo cywilne

Lotnisko Modli: Ryanair przedstawia dobre prognozy

Ryanair boeing

Ryanair, linia lotnicza Nr 1 w Polsce, dziś (2 lutego) poinformowała o rekordowej sprzedaży biletów na lato 2016. W rozkładzie letnim znalazły się również 4 nowe trasy z Warszawy Modlin do Koloni, Göteborga, Malagi oraz na Korfu. Ryanair obsłuży w tym roku na warszawskim lotnisku 3 miliony pasazerów i przyczyni się do utworzenia 2250 miejsc pracy*.

Siatka połączeń Ryanaira na lato 2016:

  • 4 nowe trasy: Kolonia (1 dziennie), Göteborg (2 tygodniowo), Malaga (2 tygodniowo), Korfu (1 tygodniowo)
  • 35 tras łącznie
  • Zwiększona częstotliwość na 3 trasach: Dublin (1 dziennie), Londyn (4 dziennie), Manchester (3 tygodniowo)
  • 3 mln klientów
  • 2250* miejsc pracy

Dziś w godzinach przedpołudniowych Ryanair zapowiedział we Wrocławiu otwarcie swojego Laboratorium Podróży Travel Labs Polska. Travel Labs Polska zlokalizowane jest w centrum Wroclawia i rozpocznie działalność już w maju 2016 r. Ryanair stworzy 120 miejsc pracy umacniając tym samym swoje więzi z Polską.

W Warszawie Juliusz Komorek, Członek Zarządu Ryanaira ds. Regulacyjnych i Prawnych powiedział:

Ryanair z przyjemnością informuje o rekordowej sprzedaży biletów na lato 2016. W naszym rozkładzie lotów z Warszawy Modlin znalazło się 35 kierunków, w tym 4 nowe do Kolonii, Göteborga, Malagi oraz na Korfu. W tym roku obsłużymy na lotnisku Warszawa Modlin 3 miliony klientów i przyczynimy się do utworzenia 2250 miejsc pracy.

Jako największa linia lotnicza w Polsce już nie możemy się doczekać dalszego rozwoju ruchu, siatki połączeń oraz przybywania miejsc pracy na lotnisku w Modlinie. Łączymy Warszawę z najważniejszymi centrami biznesowymi w Europie, rozszerzając jednocześnie największą sieć połączeń. Ryanair stanowi idealny wybór zarówno dla klientów biznesowych, jak i turystów.

Aby uczcić nasze rekordowe wyniki wprowadziliśmy do sprzedaży 100.000 biletów na całą siatkę połączeń w cenie od 9 zł na loty krajowe oraz od 39 zł na loty międzynarodowe. Bilety w tych niewiarygodnie niskich cenach dostępne są na www.ryanair.com tylko do piątku 5 lutego 2016 r. Aby nie przegapić okazji najlepiej wejść na naszą stronę internetową już dziś.

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne