LUFTHANSA: Zmiana na stanowisku Dyrekora Komunikacji Korporacyjnej

20160127_Bartels

Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Deutsche Lufthansa AG, Barbara Schädler, opuszcza firmę z dniem 31 marca 2016, aby podjąć nowe wyzwania zawodowe. Schädler pełniła tę funkcję od lipca 2013 roku.

Zarząd Deutsche Lufthansa AG mianował na jej następcę Andreasa Bartelsa, aktualnego Dyrektora ds. Komunikacji z Mediami.

„Jesteśmy wdzięczni Barbarze Schädler za jej ponadprzeciętną pracę: z sukcesem prowadziła i stale rozwijała komunikację korporacyjną w trudnych dla Lufthansy momentach,” – powiedział Carsten Spohr, Prezes Zarządu
i Dyrektor Generalny Deutsche Lufthansa AG. „Członkowie Zarządu i ja życzymy jej wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i zawodowym.” – kontynuował Spohr.

Dzięki Andreasowi Bartelsowi, dodał Spohr, Lufthansa ma następcę z własnych szeregów, który cieszy się szacunkiem i uznaniem zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz firmy, jest także uważany za eksperta w sprawach dot. Lufthansy.

Andreas Bartels jest zatrudniony w Lufthansie od 1 stycznia 2007 roku, od początku zajmował różne stanowiska w ramach działu komunikacji korporacyjnej. Przed dołączeniem do Lufthansy był rzecznikiem prasowym Deutsche Bank AG.

Źródło / Autor: Lufthansa
Zdjęcie: Lufthansa