Ryanair zwiększa liczbę lotnisk z fast-track’ami

ryanair-aircraft

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, dziś (18 stycznia) poinformowała o zwiększeniu liczby lotnisk, które oferują fast-track’i dla pasażerów Business Plus do 25. Ryanair wprowadził usługę fast-track’ów w kolejnych 11 portach lotniczych w Birmingham, Budapeszcie, Brukseli Zaventem, Edynburgu, Eindhoven, Glasgow, Hamburgu, Maladze, Rzymie Fiumicino, Sztokholmie Skavsta oraz w Sztutgarcie podnosząc jakość taryfy Business Plus.

Pasażerowie Business Plus w Ryanair mogą korzystać z:

  • bezpłatnej odprawy na lotnisku,
  • cen rozpoczynających się już od 295 zł,
  • elastyczności przy zmianie biletów,
  • 20kg bagażu rejestrowanego,
  • 25 lotnisk w fast-track’ami w całej Europie,
  • pierszeństwa wejścia na pokład samolotu,
  • miejsc Premium,
  • dwóch bagaży podręcznych zabieranych na pokład bezpłatnie

Ponad 27% pasażerów Ryanaira to pasażerowie podróżujący biznesowo. Ryanair łączy największe centra biznesowe Europy oferując największy wybór destynacji z kilkoma rejsami dziennie w najniższych cenach.  Bilety Business Plus w całej siatce połączeń dostępne są na stronie internetowej już od 295 zł. Więcej szczegółów można znaleźć na https://www.ryanair.com/pl/pl/zaplanuj-podroz/loty-z-nami/business-plus.

LOTNISKA RyanAIRA Z FAST-TRACK’AMI

Ateny Edynburg – NOWOŚĆ Manchester
Barcelona Frankfurt Hahn Mediolan Bergamo
Birmingham – NOWOŚĆ Glasgow – NOWOŚĆ Rzym C.
Budapeszt – NOWOŚĆ Hamburg – NOWOŚĆ Rzym F. – NOWOŚĆ
Bruksela C. Kolonia Sztokholm S. – NOWOŚĆ
Bruksela Z. – NOWOŚĆ Liverpool Sztutgart – NOWOŚĆ
Dublin Londyn Gotwick Warszawa Modlin
East Midlands Londyn Stansted  
Eindhoven – NOWOŚĆ Malaga – NOWOŚĆ  

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

“Cieszymy się z dodania kolejncyh 11 lotnisk z fast-track’ami. Nasi pasażerowie mogą jeszcze szybciej i wygodniej poruszać się po lotniskach oszczędzając czas i pieniądze. Usługa fast-track’u dla pasażerów biznesowych Ryanaira dostępna jest w 25 portach lotniczych. Ponadto nasi klienci mogą kotzystyać z bezpłatnej odprawy na lotnisku, elastycznych zmian biletów, bezpłatnego 20 kg bagażu rejestrowanego, pierszeństwa wejścia na pokład oraz miejsc premium.

Pasażerowie biznesowi oraz korporacyjni wybierają Ryanair z uwagi na niskie ceny, punktualność, największą siatké połączeń w Europie z jeszcze większą liczbą tras łączących europejskie centra biznesowe.”

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair