22. BLT: Bieg Po Zdrowie

ulotka-awers1

ZAPROSZENIE NA „BIEG PO ZDROWIE” DLA MIŁOSZA WLAZŁO

Miłosz, syn Tomasza WLAZŁO , żołnierza Jednostki Wojskowej 1128 w Malborku z Kompanii Usuwania Zniszczeń Lotniskowych, od szóstego roku życia walczy z guzem mózgu. W 2006 r. w CZD w Warszawie usunięto guz wraz z przysadką mózgową. Chłopiec przeszedł serię naświetlań i chemioterapii. Po 7 latach choroba powróciła. Podczas kolejnej operacji został uszkodzony płat czołowy, płat skroniowy oraz pole pozapiramidowe. Doszło do udaru, co w konsekwencji doprowadziło do niedowładu lewostronnego oraz uszkodzenia centralnego ośrodka podwzgórza sytości. Choroba wyniszcza organizm Miłosza: pojawiła się cukrzyca, bardzo wysoki cholesterol, zaburzenia elektrolitowe, niedosłuch i niedowidzenie. Sterydy i leki hormonalne, które chłopiec musi przyjmować spowodowały uszkodzenie wątroby. Dla Miłosza Świat zmienił się w nieustanną walkę o jego życie i zdrowie.

Państwa pomoc może sprawić, że Miłosz w przyszłości będzie miał łatwiejsze życie, a właściwie przede wszystkim, będzie mógł zupełnie samodzielnie funkcjonować.

W imieniu Dowódcy 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego: płk pil. Leszka BŁACHA, zapraszam Cię do wzięcia udziału Biegu oraz marszu Nordic Walking „BIEG PO ZDROWIE”, który odbędzie się 04 października 2015 roku o godz.12.00 na stadionie OSiR przy ul. Parkowej. Dystans do pokonania to 5 km. UDZIAŁ W BIEGU POMOŻE W DALSZYM LECZENIU I REHABILITACJI MIŁOSZA.

ZAPISZ SIĘ, PRZYJDŹ KONIECZNIE. NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ.

Więcej informacji o tym wydarzeniu na stronie :

www.pasjabiegania.beepworld.pl

ps. Jednocześnie już dziś, zapraszamy na kolejny „BIEG PO ZDROWIE”, który odbędzie się 25 października 2015 roku, dedykowany jest dla Patryka, syna mł. chor. Tomasza SPYCHALSKIEGO z Grupy Obsługi Technicznej, który choruje na białaczkę.

mjr Dariusz Mazurkiewicz