airberlin: lot nagroda dla nowych polskich członków programu business points

airberlin

Linia lotnicza airberlin ogłosiła nową specjalną promocję dla wszystkich polskich firm rejestrujących się jesienią tego roku po raz pierwszy do programu airberlin business points. Te nowe firmy członkowskie z Polski, które odbędą jeden lot powrotny lub dwa loty w jedną stronę w okresie od 1 września do 31 grudnia 2015 roku zostaną nagrodzone 1000 punktów, co odpowiada jednemu lotowi nagrodzie na Europejskiej trasie.

airberlin business points to specjalnie dostosowany dla firm darmowy program bonusowy, który umożliwia im zbieranie cennych punktów za podróże służbowe każdego pracownika. Rejestracja jest bezpłatna, a bilety-nagrody można rezerwować maksymalnie trzy godziny przed odlotem, w zależności od dostępności. Jednocześnie, każdy pracownik może nadal zbierać mile z programem lojalnościowym airberlin topbonus.

„Widzimy wiele polskich firm i osób podróżujących służbowo na pokładzie samolotów airberlin, nie tylko z Warszawy, Krakowa i Gdańska, ale również z Berlina-Tegel, korzystających z naszej szerokiej międzynarodowej sieci połączeń. Rejestracja w naszym programie business points pozwala firmom zamienić punkty na loty nagrody. Jest to dodatkowa możliwość generowania oszczędności kosztów podróży, niezależnie od tego, czy lot jest zarezerwowany przez spółkę zarządzającą podróżami danej firmy, czy za pośrednictwem airberlin.com”, mówi Christoph Horak, Country Manager Polska w airberlin.

Punkty w ramach programu airberlin business points są ważne na lotach w ramach rozbudowanej sieci połączeń obsługiwanych przez airberlin oraz NIKI, a także na wybranych lotach codeshare z Etihad Airways, Air Serbia, Bulgaria Air, American Airlines i w innych liniach partnerskich.

Warunki jesiennej promocji:

Okres rejestracji: 1 września – 30 listopada 2015

Okres podróży: 1 września – 31 grudnia 2015

Rejestracja jest możliwa w każdej chwili na stronie businesspoints.airberlin.com, wpisując specjalny kod promocyjny BPEEAU15 do formularza rejestracji online. Nowe firmy uczestnicy programu muszą być zarejestrowane w Polsce.

Szczegółowe informacje dotyczące programu business points, jak i ogólne warunki oraz więcej informacji można znaleźć pod adresem businesspoints.airberlin.com.

Źródło / Autor: airberlin

Zdjęcie: airberlin