Lotnisko Modlin: Nowy partner ogłosił 12 kierunków wakacyjnych

M12

Już trzeci organizator kompleksowych wycieczek zagranicznych dla całych rodzin oferuje całoroczne wakacje z wylotem z Modlina – to Start Holidays Sp. z o. o.
W ofercie firmy znajduje się 12 całorocznych kierunków: Chalkidiki i Kreta (Grecja), Costa Blanca, Costa Brava, Costa Dorada, Majorka, Fuerteventura, Gran Canaria i Teneryfa (Hiszpania), Rzym, Sycylia, Toskania (Włochy). Zainteresowanie wśród klientów jest bardzo duże, dlatego już teraz trwają prace nad rozszerzeniem oferty o kolejne kierunki i hotele. Bezpośrednie loty odbywają się na pokładach samolotów Ryanair.
Pakiety dynamiczne, które oferuje Start Holidays, to możliwość samodzielnego skomponowania wycieczki, spośród takich usług jak: przelot, nocleg, ubezpieczenie, transfer do hotelu i wynajem samochodu. Dla podróżnych oznacza to niższą cenę i większy wybór niż w tradycyjnej ofercie biur podróży.
Lotnisko w Modlinie cieszy się coraz większą popularnością, już nie tylko wśród pasażerów, ale również wśród licencjonowanych organizatorów kompleksowych wyjazdów wakacyjnych. Do współpracujących już z nami EXIM Tours i Ecco Holiday dołączył właśnie trzeci, Start Holidays. Pasażerowie mają do wyboru jeszcze większą ofertę wyjazdów wakacyjnych do najpopularniejszych kurortów Europy. Cieszymy się z każdego nowego partnera i liczymy, że wkrótce pojawią się kolejni – mówi Piotr Okienczyc, Prezes lotniska.
Dzięki Start Holidays tani wypoczynek w ciepłych krajach staje się rzeczywistością. Nasi klienci mogą już dziś sami skomponować swój wyjazd do ponad 12 wakacyjnych regionów. Stałe połączenia z Warszawy/Modlin gwarantują wypoczynek za rozsądną cenę przez cały rok – np. jesienią i zimą na Wyspach Kanaryjskich – mówi Marcin Grodzicki, członek Zarządu Start Holidays Sp. z o.o.
Oferta dostępna jest na stronie biura: www.startholidays.pl, oraz na oficjalnym profilu FB: www.facebook.com/startholidays.
Oferta zorganizowanych wakacji z Modlina: 14 kierunków (EXIM Tours + Ecco Holiday + Start Holidays)
Majorka, Costa Brava (Barcelona), Costa Blanca (Alicante), Costa del Sol (Malaga), Costa Dorada, Chania (Kreta), Lizbona, Sycylia, Fuerteventura, Gran Canaria, Teneryfa, Chalkidiki (Saloniki) w Grecji, Rzym, Toskania.

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin