Kategorie
Szybki news

Wizz Air zaprasza na objazdowe dni rekrutacyjne dla pilotów-kadetów

Wizz Air logo

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, razem z CTC Aviation rozpoczyna objazdową sesję rekrutacyjną w Bukareszcie, Budapeszcie i Warszawie. Celem akcji jest zachęcenie kandydatów do przystąpienia do programu dla pilotów-kadetów WIZZ, ogłoszonego przed miesiącem.

„WIZZ cieszy się, że może wesprzeć objazdowe sesje rekrutacyjne – otwierają one niesamowite możliwości przez kandydatami z Europy Środkowej, którzy marzą o karierze pilota linii lotniczych, a w szczególności, o pracy jako pilot maszyn Wizz Air”, powiedział David Morgan, szef pilotów WIZZ. Będzie on obecny podczas spotkań w każdym mieście, zaprezentuje program i odpowie na wszelkie pytania zainteresowanych. „Największą korzyścią płynącą z programu szkoleniowego jest gwarancja zatrudnienia w Wizz Air na stanowisku drugiego pilota, gdy tylko kandydat zakończy kurs pomyślnie”.

WIZZ we współpracy z CTC Aviation i Central European Flight Academy stworzył program dla pilotów-kadetów. WIZZ wraz z CTC Aviation zaprezentują formułę szkoleń wszystkim zainteresowanym kandydatom i ich rodzinom podczas specjalnych sesji objazdowych.

Program spotkań:
9 czerwca Bukareszt Angelo Airporthotel
10 czerwca Budapeszt Skycourt Conference Centre
12 czerwca Warszawa Courtyard Warsaw Airport

Spotkania odbywają się w godzinach 16:00-21:00. Prezentacja programu potrwa od 16:30 do 19:00. Następnie będzie czas na zadanie pytań i porozmawianie z pilotami Wizz Air oraz doradcami ds. rozwoju kariery z CTC Aviation.
Uczestnikom programu szkoleniowego dla pilotów-kadetów zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia na stanowisku drugiego pilota WIZZ, pod warunkiem pomyślnego ukończenia kursu. Szkolenie ab initio pozwala kandydatom z małym doświadczeniem, bądź bez doświadczenia, stać się drugim pilotem samolotów Wizz Air Airbus A320 i A321. Mają oni także możliwość wyboru miejsca odbycia kursu: w nowoczesnym centrum w Nowej Zelandii lub w Phoenix w Stanach Zjednoczonych.
Aby zarejestrować się na bezpłatne wydarzenie, odwiedź stronę CTC Aviation: http://www.ctcwings.com/global/events

Źródło / Autor: Wizz Air

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat