Kategorie
Lotnictwo cywilne

Nowe trasy ModlinBus

modlinbus

Przewoźnik lotniskowy ModlinBus wprowadza nowe połączenia z Warszawy do Modlina – teraz podróżni będą mogli na lotnisko Warszawa-Modlin dojechać z dworców – Wschodniego i Zachodniego. Dodatkowo przywrócony zostanie przystanek przy stacji Metro Młociny. Nadal autobusy będą kursować także spod Pałacu Kultury i Nauki.
Już 16 marca zostanie uruchomiona trasa z Dworca Wschodniego do Modlina. Po drodze planowane są przystanki także przy Dworcu Wileńskim, na Rondzie Starzyńskiego, Żeraniu, Białołęce, Tarchominie i Młocinach. Sprzedaż biletów na tej trasie ruszyła na początku marca, ceny – przy rezerwacji online – zaczynają się od 9 zł, a rozkład jazdy jest dostosowany do godzin odlotów. Oczywiście bilety można kupić także bezpośrednio w autobusie i na lotnisku.
Na trasie Dworzec Wschodni – Lotnisko Warszawa-Modlin nowoczesne autobusy z bezpłatnym dostępem do internetu będą kursować siedem razy dziennie. „Zaproponowaliśmy taką trasę przejazdu, aby była ona atrakcyjna dla mieszkańców północnych części Warszawy, a dodatkowo przebiegała w pobliżu pierwszej oraz drugiej linii metra. Ogromnym plusem pozostaje fakt, że oferujemy szybki i bezpośredni dojazd pod same drzwi terminala Mazowieckiego Portu Lotniczego” – mówi Tomasz Sadowski z firmy ModlinBus.
W drugiej połowie kwietnia planowane jest uruchomienie kolejnej trasy firmy ModlinBus – z Dworca Zachodniego na lotnisko w Modlinie. Podobnie jak w przypadku trasy z Dworca Wschodniego, autobusy będą ruszać z nowego przystanku siedem razy dziennie. Autobusy ModlinBus wciąż jeżdżą na lotnisko w Modlinie także z przystanku w centrum Warszawy, pod Pałacem Kultury i Nauki. Każdego dnia na tej trasie jest ok 25 kursów.

Źródło / Autor: ModlinBus

Zdjęcie: ModlinBus

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne