Kategorie
Lotnictwo cywilne

Ryanair: 2 miliony pasażerów w Bydgoszczy

DSC_0023

Linia lotnicza Ryanair jest już mocno zadomowiona na polskim rynku przewozów lotniczych, a kolejne rekordowe liczby przewiezionych pasażerów tylko to potwierdzają. Tym razem świętowano dwumilionowego pasażera w Bydgoszczy:

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, ogłosiła dziś (8 stycznia), że od 2005 roku przewiozła 2 000 000 pasażerów z/do Bydgoszczy. Polscy pasażerowie wybrali Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta.
2 milionowym pasażerem linii lotniczej Ryanair w Bydgoszczy była pani Joanna Stachurska Kwela, która leciała do Londynu razem z dziećmi, sześcioletną Niną i Iwo, który obchodzi dziś 4 urodziny. Pani Joanna, otrzymała upominki od Portu Lotniczego Bydgoszcz oraz dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair.
Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 5 połączeń z Bydgoszczy.
Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair, powiedziała:
“Rok 2015 rozpoczął się wielkim krokiem milowym w Bydgoszczy. Od 2005 roku przewieźliśmy 2 miliony pasażerów z/do Bydgoszczy. Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Obecnie oferujemy 5 połączeń z Portu Lotniczego Bydgoszcz. Jesteśmy zaszczyceni mogąc wręczyć nagrodę pani Joannie Stachurskiej Kwela – naszej 2 milionowej pasażerce w Bydgoszczy. Bardzo cieszy nas fakt, że Polacy coraz częściej wybierają podróż samolotem i jesteśmy przekonani, że liczba pasażerów podróżujących z nami będzie jeszcze szybciej wzrastać.
Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 79 zł na podróż z Bydgoszczy do Dusseldorfu od stycznia do marca 2015r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (12 stycznia), do północy.”

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne