Szybki news: Ryanair – nowy kierunek ze Szczecina

Ryanair, linia lotnicza numer 1 w Polsce, dziś (11 grudnia) ogłosiła rozkład lotów ze Szczecina na lato 2015 r. z nowym połączeniem do Oslo (łącznie 4 połączenia). Zapewni to 145 000 pasażerów rocznie i 145* miejsc pracy w regionie lotniska w Szczecinie.

Letni rozkład połączeń linii lotniczej Ryanair:

1 nowe połączenie: Oslo
4 połączenia ze Szczecina (łącznie): Dublin (2 x w tygodniu), Liverpool (2 x w tygodniu), Londyn (1 x dziennie), Oslo (2 x w tygodniu)
większa częstotliwość lotów do Londynu (codziennie)
13 lotów tygodniowo (wzrost o 63%)
145 000 pasażerów rocznie
145* miejsc pracy “na miejscu” rocznie.

Polscy klienci mogą wybierać spośród 4 połączeń uruchomionych ze Szczecina na sezon letni 2015r. oraz czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, jak również pakiet usług dla rodzin Family Extra.

Ryanair wprowadził także ofertę: Business Plus i łączy Szczecin z najważniejszymi Europejskimi centrami biznesowymi, w tym z Dublinem (2 x w tygodniu) i Londynem (1 x dziennie). Przewoźnik oferuje pasażerom podróżującym w celach biznesowych największy wybór połączeń w najniższych cenach.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015r. z lotniska w Szczecinie, Ryanair wyprzedaje 100 000 biletów na swoich trasach w Europie, w cenach rozpoczynających się od 84 zł, na podróż w styczniu, lutym i marcu 2015r. Oferta będzie dostępna do poniedziałku (15 grudnia), do północy.

Klaudia Kałążna, Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z Ryanair, powiedziała w Szczecinie:

“Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład lotów ze Szczecina na sezon letni 2015r. z nowym połączeniem do Oslo Rygge. 4 nasze połączenia w sezonie letnim 2015r. z Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów oznaczają aż 145 000 pasażerów rocznie.

Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsługi klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na lato 2015r. jeszcze wcześniej na naszej ulepszonej stronie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015r. ze Szczecina, w tym nowego połączenia do Oslo, Ryanair wyprzedaje 100 000 biletów na swoich trasach w Europie, w cenach rozpoczynających się od 84 zł, na podróż w styczniu, lutym i marcu 2015r. Oferta będzie dostępna do poniedziałku (15 grudnia), do północy.”

Maciej Dziadosz, Prezes Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów im. NSZZ Solidarność, powiedział w Szczecinie:

“Od dłuższego czasu obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na połączenia lotnicze do Norwegii, w szczególności do aglomeracji wokół stolicy Norwegii – Oslo. Nowe połączenie linii Ryanair doskonale wpisuje się w ten trend. Jesteśmy pewni, że dzięki temu połączeniu, skorzystają nie tylko mieszkańcy naszego regionu, pracujący w Norwegii ale również zachodniopomorska branża turystyczna, goszcząc turystów norweskich dla których nasz region jest jednym z ciekawszych miejsc do krótkich, kilkudniowych wyjazdów. Z obserwacji i analiz jakie wykonuje Port Lotniczy, na połączeniu z Oslo, możemy się spodziewać około 30 % turystów norweskich, którzy średnio, podczas pobytu wydają około 365 USD. Pozwoli to zasilić naszą regionalną gospodarkę kwotą około 2.000.000 USD rocznie.

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair