Kategorie
Lotnictwo cywilne

ULC: Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym – zachęcamy do zadawania pytań

Uprzejmie informujemy, że na potrzeby zbliżającej się jesiennej Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym dla CAT i GA, podsumowującej miniony sezon lotniczy, została stworzona specjalna skrzynka mailowa, na którą można przesyłać pytania lub zagadnienia związane z tematyką bezpieczeństwa w lotnictwie cywilnym. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania pytań oraz propozycji tematów do dyskusji na adres mailowy: konferencja_bl@ulc.gov.pl

Jednocześnie przypominamy, że konferencja odbędzie się w dniach 3 i 4 listopada br. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie i będzie miała charakter otwarty.

Nowa formuła konferencji jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony środowiska lotniczego. Będzie ona również okazją do podsumowania minionego sezonu lotniczego oraz jeszcze lepszego przygotowania się organizacji lotniczych do rozpoczęcia nowego sezonu. Szczegółowa agenda oraz tematy, które zostaną poruszone podczas konferencji zostaną opublikowane w późniejszym terminie. Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji wszystkie zainteresowane osoby oraz podmioty sektora lotniczego.

Źródło / Autor: ULC

Autor: Redakcja Lotnictwo Cywilne

Redakcja Lotnictwo Cywilne