airberlin wprowadza możliwość licytacji podwyższenia kategorii lotu do klasy biznes

airberlin jest pierwszą niemiecką linią lotniczą, która oferuje możliwość licytowania podwyższenia kategorii lotu do klasy biznes w połączeniach długodystansowych Dzięki opcji „airberlin exquisite“ podróżni mogą do 72 godzin przed wylotem złożyć swoją ofertę cenową za podwyższenie kategorii lotu do klasy biznes. Na stronie airberlin.com/upgrade każdy pasażer może sprawdzić, czy licytacja jest dostępna dla danego lotu i złożyć własną ofertę. Czy jego oferta była najlepsza, pasażer dowie się do 12 godzin przed wylotem.

„Dzięki tej nowej usłudze oferujemy naszym pasażerom możliwość spontanicznego pozwolenia sobie na luksusową podróż w klasie biznes. Pasażer może sam zdecydować, ile jest gotów wydać. O tym, który z pasażerów będzie mógł podróżować w klasie biznes, decyduje wysokość innych ofert”, powiedział Jacob Fischer, Vice President Distribution w airberlin.

Dzięki podwyższeniu kategorii lotu, pasażerowie mogą delektować się wygodą podróżowania w nowej klasie biznes linii airberlin oraz przywilejami, takimi jak priorytetowa odprawa biletowo-bagażowa, priorytetowe wpuszczenie na pokład samolotu i dostęp do saloniku lotniskowego. Wiosną 2014 r., airberlin zakończyła wyposażanie swojej klasy biznes w nowe, fotele typu FullFlat, które oferują pasażerom możliwość rozłożenia do w pełni horyzontalnej pozycji. Odpowiednie rozmieszczenie 13 foteli pojedynczych i 6 podwójnych gwarantuje pasażerom więcej prywatności i umożliwia dostęp do przejścia z każdego miejsca. Pierwszorzędny system rozrywki pokładowej oraz ekskluzywne posiłki z restauracji Sansibar na wyspie Sylt uzupełniają tą wyjątkową ofertę.

Źródło / Autor: airberlin