Nowe połącznie do Modlina

Dzisiaj, 10 lipca 2014 r. Przewoźnik lotniskowy ModlinBus ogłosił uruchomienie nowej trasy. Od 15 sierpnia br. 3 razy dziennie będzie dowozić pasażerów na Lotnisko Warszawa/Modlin z Radomia. Te regularne połączenia będą miały jeden przystanek w Warszawie, na Lotnisku Chopina.
Wszystkie trasy ModlinBus:
Warszawa Lotnisko Warszawa/Modlin: nawet do 20 x dziennie
Łódź lotnisko Warszawa/Modlin: 4 x dziennie
Lotnisko Chopina Lotnisko Warszawa/Modlin: 4 x dziennie (od 15 sierpnia br. 7 x dziennie)
Radom Lotnisko Warszawa/Modlin: 3 x dziennie – od 15 sierpnia br.
Ceny na nową trasę zaczynają się od 9 zł, a najtaniej będzie można je kupić przez internet planując podróż z wyprzedzeniem, zgodnie z hasłem firmy ModlinBus – „Planujesz – Zyskujesz!”. Sprzedaż biletów na nową trasę została uruchomiona 10 lipca.
„Nowoczesne autobusy będą wyruszać z dworca PKS w Radomiu w godzinach umożliwiających wyloty z obu docelowych lotnisk o wybranej porze. W okresie sierpień-październik przewoźnik proponuje trzy kursy dziennie (odjazd o godz. 5:00, 12:30 i 19:30). Dzięki temu pasażerowie będą mogli zdążyć na pierwszy samolot odlatujący z lotniska w Modlinie. Od 1 listopada zmieni się godzina wyjazdu pierwszego autobusu – z 5:00 na 2:15. Jest to związane z nowym, zimowym planem lotów” – Czytamy w komunikacie prasowym przewoźnika. „W przyszłości planujemy zwiększyć częstotliwość kursów z i do Radomia, by jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań klientów” – mówi Tomasz Sadowski z firmy ModlinBus.

P1030011

Źródło / Autor: Lotnisko Modlin

Zdjęcie: Lotnisko Modlin