airberlin nagrodzone wyróżnieniem „Best Business Class Airline Europe“

airberlin otrzymała od brytyjskiego magazynu specjalistycznego „Business Destinations“ nagrodę „Business Destinations Travel Award 2014“ w kategorii „Best Business Class Airline Europe“.

„Bardzo cieszymy się z tego, że airberlin otrzymała wyróżnienie jako „Best Business Class Airline Europe“. Dzięki naszej nowej klasie biznes udostępniamy pasażerom podróżującym służbowo, jak i prywatnie, produkt bardzo wysokiej jakości i jesteśmy obecnie jedyną niemiecką linią lotniczą oferującą rozkładane do pozycji leżącej fotele FullFlat podczas każdego lotu w klasie biznes”, powiedział Thomas Ney, Senior Vice President Guest Experience.

airberlin wyposażyła niedawno ostatni swój samolot typu Airbus A330-200 w nową klasę biznes. Dzięki temu pasażerowie mogą już cieszyć się podczas każdego lotu w klasie biznes z wygody, którą gwarantują nowe fotele FullFlat. Nowa konfiguracja, z jedynie 19 fotelami gwarantuje pasażerom więcej prywatności oraz bezpośredni dostęp do przejścia z każdego miejsca. Większość foteli jest ponadto fotelami pojedynczymi. Funkcja FullFlat umożliwia szybką przemianę foteli w wygodne, poziome miejsce do spania i gwarantuje spokojny, dający wypoczynek lot. Nowe fotele są również wyposażone w funkcję masażu. Czas spędzony na pokładzie umila system rozrywki pokładowej z 15-calowymi monitorami w każdym fotelu. Pasażerowie podróżujący w nowej klasie biznes linii airberlin mogą także delektować się indywidualną obsługą przy swoim siedzeniu, a menu dla smakoszy i wina najwyższej jakości z restauracji Sansibar uzupełniają ekskluzywną ofertę podróży.

airberlin A330-200

Źródło / Autor: airberlin
Zdjęcie: airberlin