airberlin: Christoph Horak nowym country managerem na Polskę

Z dniem 1 lutego 2014 r. Christoph Horak objął stanowisko country managera odpowiedzialnego za działania związane ze sprzedażą usług airberlin w Polsce. Chrostoph Horak (lat 41), który od 2012 r. pełnił funkcję regional managera na Słowację i Czechy przejmie teraz odpowiedzialność za ważny rynek, jakim jest Polska. Zastąpi on na tym stanowisku Tamasa Hanyi, który od 1 lutego 2014 r. pełni funkcję regional sales managera dla airberlin w Tajlandii. Przełożonym Horaka jest Mohammed Nasr, area manager na Europę Wschodnią.

„Oferując w sumie 50 bezpośrednich lotów tygodniowo z Berlina do Warszawy, Krakowa i Gdańska jesteśmy bardzo dobrze umocowani w Polsce. Cieszymy się, że Christoph Horak przejmuje odpowiedzialność za ten ważny dla airberlin rynek i dalej będzie rozwijał naszą już znakomitą pozycję w Polsce”, powiedział Mohammed Nasr.

Christoph Horak posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży lotniczej. Zanim w 2011 r. podjął pracę jako sales manager w NIKI, austriackiej linii lotniczej należącej do airberlin group, pełnił on różne funkcje w działach sprzedaży m.in. EVA AIR, Swissair, Sabena i Aviareps. Za sprzedaż w Czechach i na Słowacji odpowiedzialny będzie od teraz sales manager Martin Masar (lat 35), który zajmował wcześniej stanowisko key account managera w Austrian Airlines. Mohammed Nasr jest również jego przełożonym.

Christoph-Horak-Country-Manager-Poland-airberlin

Źródło / Autor: airberlin

Zdjęcie: airberlin