Bilety na połączenia krajowe Ryanair już od 39 zł

Ryanair, Nr 1 linia lotnicza w Polsce, dziś (30 stycznia) ogłosił, że pasażerowie mogą zakupić bilety lotnicze na dwa połączenia krajowe z Warszawy Modlin do Gdańska i Wrocławia już za 39 zł.

Dwa nowe polskie połączenia krajowe Ryanair rozpoczną się w kwietniu, a cena promocyjna 39 zł obejmuje wszystkie nie-opcjonalne podatki i dodatkowe opłaty, więc pasażerowie, którzy podróżują tylko z bagażem podręcznym i nie zakupią pierwszeństwa wejścia na pokład, odprawią się online i wyruszą w kwietniu i maju – mogą to zrobić za jedyne 39 zł.

Katarzyna Gaborec z Ryanair powiedziała:

Z okazji otwarcia naszych pierwszych polskich tras krajowych, Ryanair tnie ceny między Warszawą Modlin a Gdańskiem i Wrocławiem do zaledwie 39zł, na podróż w kwietniu i maju. Te miejsca są dostępne tylko do północy (00:00) w poniedziałek (3 lutego), a na pewno się rozejdą szybko, więc zachęcamy pasażerów aby rezerwować je na stronie www.ryanair.com zanim zostaną wysprzedane.

Polscy pasażerowie mogą nadal się cieszyć z niskich cen biletów Ryanair i lotów na czas, jak również z numerowanych miejsc, możliwości wniesienia na pokład samolotu drugiej darmowej małej torby, łatwiejszym dostępem do strony internetowej, systemem rejestracji pasażerów „My Ryanair”, 24 godzinnym okresem ochronnym, obniżonej opłaty za bagaż i oraz z dalszych ulepszeń, które będą wdrażane w ciągu najbliższych miesięcy.

Ryanair

Źródło / Autor: Ryanair