Noworoczna promocja Wizz Air

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej* ogłasza noworoczną obniżkę cen na wszystkie bilety lotnicze zarezerwowane 9 stycznia 2014 r. (do północy) na stronie wizzair.com. Pasażerowie dokonujący dzisiaj rezerwacji na niskokosztowe połączenia Wizz Air do jednej z 95 destynacji spośród 35 krajów zapłacą 20 procent mniej!

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział: „Jesteśmy przekonani, że nasi pasażerowie lubią Wizz Air nie tylko za atrakcyjne stawki biletów lotniczych, ale także cenią naszą przyjazną załogę, uprzejmą obsługę, nowe i wygodne samoloty oraz rozbudowaną sieć połączeń. To tylko niektóre powody, dla których warto wybrać się z nami w podróż w 2014 roku, a żeby snucie noworocznych planów wyjazdowych stało się to jeszcze przyjemniejsze, obniżamy ceny biletów na wszystkie loty o 20 procent. Obiecujemy wszystkim pasażerom w Polsce, że będziemy kontynuować oferowanie atrakcyjnych lotów w niewiarygodnie niskich cenach przez cały rok!”.

** 20-procentowa obniżka dotyczy biletów lotniczych wraz z opodatkowaniem, dodatkowymi opłatami i małym bagażem podręcznym. Promocja jest ważna wyłącznie przy nowych rezerwacjach dokonanych 9 stycznia 2014 roku.

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air