Zakończenie działalności serwisu sp.mil.pl

1 stycznia 2014 roku zaczyna się nowy etap w funkcjonowaniu polskiego wojska. W życie wchodzi reforma systemu kierowania i dowodzenia siłami zbrojnymi. W jej wyniku rozformowane zostanie Dowództwo Sił Powietrznych. Przestanie także funkcjonować strona internetowa www.sp.mil.pl, choć jej zasoby przez pewien czas będą dostępne jako nieaktualizowane archiwum.

Informacje o działalności Sił Powietrznych od 1 stycznia 2014 roku będą publikowane na stronie Dowództwa Generalnego RSZ, jako spadkobiercy Dowództwa Sił Powietrznych oraz w serwisach poszczególnych jednostek Sił Powietrznych, w domenie wp.mil.pl.

Informuję, że stracą ważność kontakty telefoniczne i mailowe Wydziału Prasowego Dowództwa Sił Powietrznych, jednak informacji o działalności Sił Powietrznych będzie udzielał personel Oddziału Komunikacji Społecznej DGRSZ pod adresem e-mailowym rzecznikdgrsz@mon.gov.pl i telefonem (22) 6825060. Informacje o bieżącej działalności jednostek SP można będzie uzyskać bezpośrednio od oficerów prasowych poszczególnych jednostek.

Z okazji zakończenia dziaiałaności naszego serwisu dziękuję wszystkim nieetatowym konrespondentom www.sp.mil.pl za terminowe dostarczanie atrakcyjnych materiałów tekstowych i zdjęciowych, a specjalistom z Centrum Wsparcia Teleinformatycznego SP za nieocenioną pomoc techniczną w utrzymaniu i rozwoju. To dzięki wam odwiedzały nas tysiące internautów.

Od nowego roku zapraszamy do odwiedzania serwisu nowego połączonego dowództwa i podległych mu jednostek pod adresamiwww.dgrsz.mon.gov.pl i www.dgrsz.wp.mil.pl.

ppłk Artur Goławski

rzecznik prasowy Dowództwa Sił Powietrznych

dsp_www