Ryanair Parkcloud Rozszerzają Umowę Współpracy W Zakresie Tanich Parkingów O Warszawę Modlin

Ryanair, najbardziej ulubiona tania linia lotnicza w Europie, ogłosił dziś (27 listopada) rozszerzenie współpracy na lotnisku Warszawa/Modlin z europejskim operatorem zapewniającym usługi parkingowe – ParkCloud. Pasażerowie Ryanair mają teraz możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego w 7 polskich portach lotniczych.
Ryanair i ParkCloud już teraz oferują miejsca parkingowe na 36 lotniskach w Belgii, na Cyprze, w Niemczech, Grecji, na Węgrzech, we Włoszech, na Malcie, w Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, gdzie pasażerowie Ryanair mają możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca parkingowego na stronie Ryanair.com przed odlotem mając pewność, że korzystają z najniższych cen parkingu, jak również najniższych cen biletów.
Małgorzata Wrzesińska z Ryanair powiedziała:
Ryanair przewiezie ponad 81mln pasażerów w tym roku przy najniższych gwarantowanych cenach, łącząc 180 destynacji na 1600 międzynarodowych trasach. Teraz pasażerowie podróżujący z portu lotniczego Warszawa/Modlin mogą cieszyć się z jeszcze większych oszczędności oraz wygody, dzięki naszej nowej współpracy z ParkCloud. Usługi parkingowe zostaną rozszerzone o kolejne 36 portów lotniczych w 12 europejskich krajach.
Wcześniejsza rezerwacja parkingu ParkCloud jest dostępna o każdej porze na stronie Ryanair.com
Mark Pegler, Dyrektor Zarządzający z ParkCloud powiedział:
„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wzrostu naszych usług parkingowych, jak i rosnocego sukcesu partnerstwa z Ryanair. Nasz współpraca umożliwi jeszcze większej liczbie pasażerów korzystnie z najniższych cen parkingu, w 12 krajach, w tym Polsce. W ciągu najbliższych 12 miesięcy planujemy zapewnić miejsca parkingowe w ponad 40 portach lotniczych do których operuje Ryanair. „
  NAJNIŻSZE CENY PARKINGU NA 36 PORTACH LOTNICZYCH RYANAIR
Barcelona
Fuerteventura
Madryt
Porto
Bari
Gdańsk
Malaga
Poznań
Berlin
Genoa
Malta
Sewilla
Bratysława
Katowice
Memmingen
Saloniki
Brindisi
Kraków
Murcia
Trapani
Bruksela
Lipsk  *
Palermo
Turin
Budapeszt
Lizbona
Palma
Walencja
Faro
Lódź
Paphos
Warszawa*
Frankfurt *
Londyn (LTN)
Pescara
Wrocław
 *Nowy serwis
Źródło / Autor: Ryanair