8. BLTr w aukcji dla chorych dzieci

Wizyta w 8. BLTr – zapoznanie z tradycjami, pilotami i samolotami – oraz spędzenie dnia szkoleniowego na poligonie – takie atrakcje wystawiła baza podczas odbywającej się 22 listopada w krakowskim hotelu Hilton Garden Inn aukcji Fundacji pod hasłem „Prawnicy Czytają Dzieciom”.

Darczyńcami byli znani i cenieni ludzie ze świata sztuki, polityki i sportu oraz krakowscy prawnicy i biznesmeni. Uroczystość brawurowo i z niezwykłym wdziękiem poprowadziła Marzena Rogalska, a uświetnił recital Beaty Rybotyckiej i Jacka Wójcickiego. Gościliśmy na scenie miedzy innymi Ewę Wachowicz, Jerzego Dudka i Michała Kościuszko, którzy podarowali na aukcję swoje niezwykłe podarunki i przeżycia.
alt
Szczególne podziękowania należą się także Dowódcy Sił Powietrznych Rzeczpospolitej Polskiej i 8 Bazie Lotnictwa Transportowego w Krakowie, która jak zawsze wsparła nas wyjątkowym prezentem. Hotel, artyści i prowadzący wszystko zrobili dla nas charytatywnie! Atmosfera jak zawsze była wspaniała, pełna wzruszeń, śmiechu i dobrej ludzkiej energii.
A co najważniejsze, zebrane środki pozwolą pomóc wielu rodzinom dzieci śmiertelnie i nieuleczalnie chorych. Dzięki hojności naszych darczyńców będziemy mogli przyjąć pod opiekę Fundacji dwoje dzieci z Krakowa z chorobą nowotworową dla których ta pomoc może być jedyną szansa na dalsze życie. Dziękujemy wszystkim gościom i ludziom, którzy pomogli przy organizacji tegorocznej krakowskiej akcji!
„Złotą przepustkę” na wylicytowaną przez Jerzego Dudka aukcję wręczył w imieniu dowódcy 8. BLTr kpt. Bartłomiej Zin.

aukcja-8-bltr

Źródło: http://www.8bltr.sp.mil.pl
Tekst/Foto: Fundacja „Między niebem a ziemią”