Zaproszenie na XI Ogólnopolską Konferencję Studentów Historyków Wojskowości

Sekcja Studentów Historyków Wojskowości oraz pracownicy i studenci Instytutu Historii UAM mają zaszczyt zaprosić na XI Ogólnopolską Konferencję Studentów Historyków Wojskowości, która odbędzie się w dniach 22-24 listopada 2013 roku na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Św. Marcin 78.

To coroczne spotkanie jest jednym z największych tego typu przedsięwzięć wśród młodych historyków, którzy mogą wówczas przedstawiać i dzielić się swoimi wynikami badań z innymi pasjonatami historii wojskowej. Wiążąca się z tym wymiana myśli i poglądów na tematy historyczno-wojskowej jest bardzo istotna, dlatego jako wielkie wyróżnienie traktujemy możliwość organizacji konferencji w Poznaniu.

Obrady konferencji będą się toczyć w sekcjach podzielonych tematycznie na epoki, tak więc zapraszamy miłośników historii wojskowości od starożytności po XX wiek.

Prosimy o informację zwrotną ze wstępną deklaracją ilości osób, które by chciały wziąć udział w konferencji, reprezentując Państwa ośrodek naukowy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: sshw@amu.edu.pl do dnia 4 października 2013 roku.

Więcej informacji, a także formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie naszej konferencji:
http://www.xiokshw-poznan.pl/strona-glowna/

Pozdrawiamy,
Organizatorzy konferencji.