Wizz Air: Zamiana dużego bagażu podręcznego na rejestrowany

W celu zapewnienia większej elastyczności nowa opcja Wizz Air umożliwia zamianę dużego bagażu podręcznego na bagaż rejestrowany za pomocą funkcji „dodaj usługi” na stronie wizzair.com

W przypadku wątpliwości, który rozmiar bagażu będzie odpowiedni w kolejnej podróży, zalecamy zakup dużego bagażu podręcznego podczas rezerwacji lotu na stronie internetowej. Można zawsze zamienić go na bagaż rejestrowany do trzech godzin przed odlotem po opłaceniu różnicy w cenie pomiędzy dużym bagażem podręcznym a bagażem rejestrowanym.

Wybierz rodzaj bagażu przed przybyciem na lotnisko i oszczędź pieniądze!

Zakup dużego bagażu podręcznego lub bagażu rejestrowanego na lotnisku kosztuje dużo więcej i stwarza niepotrzebny kłopot przed lotem.

Rozmiar bagażu będzie sprawdzany na lotnisku, dlatego należy zapoznać się z polityką bagażu i wcześniej kupić bagaż, który spełnia aktualne potrzeby – co najmniej na trzy godziny przed odlotem.

Wybór rodzaju bagażu na stronie wizzair.com lub za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym jest nie tylko łatwy, ale również oszczędza czas i pieniądze!

Źródło / Autor: Wizz Air