WIZZ AIR RADZI JAK PODRÓŻOWAĆ „MĄDRZE I LEKKO”

Wizz Air przypomina swoim pasażerom o zasadach podróżowania zgodnie z hasłem „smart & light” („mądrze i lekko”). Przed pojawieniem się na lotnisku, radzimy wybrać odpowiednią opcję bagażu, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Właściwy wybór bagażu, zabieranego na wyjazd przekłada się na oszczędności dla pasażera, zwiększenie komfortu podczas lotu, a także umożliwia zredukowanie ogólnego ciężaru samolotu.

Daniel De Carvalho, Rzecznik Prasowy Wizz Air powiedział: „Wizz Air przykłada ogromną wagę do utrzymywania najwyższej jakości obsługi klienta i dbania o jego satysfakcję, oferując jednocześnie atrakcyjne ceny. Dlatego też, radzimy naszym pasażerom, aby stosowali się do zasad przewozu bagażu i unikali wyższych opłat na lotniskach.
Pakując się na wakacje, warto ocenić wcześniej, ile rzeczy ze sobą zabierzemy, aby podczas rezerwacji biletów wybrać odpowiedni rodzaj bagażu. W ramach wykupienia opcji rejestrowanej, każdy pasażer może przewieźć do 32 kilogramów. Jest to sprytna propozycja dla rodzin i osób podróżujących w grupach, aby wykupić jeden bagaż, do którego, dzięki dużej dozwolonej wadze, spakują się wszyscy (cena od 60 złotych). Wykupienie dużego bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 56x45x25cm kosztuje od 42 złotych. W ramach udogodnienia dla osób decydujących się na wybór tej opcji, Wizz Air zniósł na okres wakacyjny wszelkie limity dotyczące jego wagi. Jest to ukłon w stronę osób podróżujących w grupie lub z rodziną; mogą oni spakować wszystkie potrzebne rzeczy do jednej torby/plecaka i uniknąć dodatkowych opłat. Artykuły zakupione na lotnisku po przejściu kontroli nadal mogą być wnoszone na pokład bez żadnych dodatkowych kosztów. Mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42x32x25cm przewożony jest bezpłatnie. Cieszymy się bardzo na samą myśl o podróżowaniu z pasażerami, którzy wybierają odpowiednie bagaże podczas lotów do ich wakacyjnych destynacji”.

Źródło / Autor: Wizz Air