Lotnisko Wrocław – wystartował blog

Latasz z Wrocławia? Chcesz pokazać wszystkim swoje wspomnienia? Zostań blogerem i pochwal się światu swoimi podróżami. Port Lotniczy Wrocław wkracza w blogosferę i oddaje głos pasażerom.

Egzotyczne plaże Malty i Krety, piękne zabytki Barcelony i Wenecji, czy też niezapomniane wspomnienia z Londynu, Paryża i Rzymu. Teraz nadszedł czas, by poznać Wasze wakacyjne propozycje!

Rekordowa siatka połączeń jest idealnym powodem, by oddać pole fanom podniebnych podróży, latającym z Wrocławia. Właśnie w tym celu powstał dedykowany fotoblog wrocławskiego lotniska, na którym swoją historię może opowiedzieć każdy. – Blog ,,Gorące połączenia z Wrocławia” powstał, by każdy miał szansę podzielić się swoimi wspomnieniami z podróży. Historię Portu Lotniczego tworzą osoby, które korzystają z jego możliwości. Chcemy tę historię przedstawić światu – wyjaśnia koncepcję powstania bloga Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR Portu Lotniczego Wrocław.

W ramach bloga zostaną przedstawione relacje z podróży pasażerów, którzy latają z Wrocławia na co dzień, a także tych, dla których lot był nowym przeżyciem. Do zabawy zostaną również zaproszone znane osoby kojarzone z Wrocławiem: artyści, sportowcy, dziennikarze, ale też przyjaciele i pracownicy lotniska, którzy opowiedzą o swoich wspomnieniach i wrażeniach z podroży z wylotem z Wrocławia. Aby zachęcić do relacjonowania wypraw na blogu cyklicznie odbywać się będzie konkurs. Co miesiąc autor najciekawszego opisu i galerii zdjęć otrzyma atrakcyjne nagrody. Wybrane, najpopularniejsze wpisy zyskają też szansę publikacji w lotniskowym magazynie ,,Hi Fly”. Laureatów wybiorą sami czytelnicy bloga w specjalnym głosowaniu.

Aby zostać blogerem wrocławskiego lotniska, wystarczy nadesłać swoje zgłoszenie za pomocą specjalnego formularza dostępnego na www.wroairport.pl. Należy udostępnić od 3 do 5 zdjęć z podróży i odpowiedzieć na kilka pytań z nią związanych. Taki wpis zostanie opublikowany na blogu i będzie można się nim pochwalić wszystkim. – Chcieliśmy jak najbardziej uprościć nadsyłanie zgłoszeń, tak aby każdy mógł podzielić się swoimi wspomnieniami. Mamy nadzieję, że wszystkim spodoba się nasza zabawa i wspólnie będziemy tworzyć kronikę wrocławskich podróży – zachęca Monika Półtorzycka-Jon.

Premiera bloga ,,Gorące połączenie z Wrocławia” zaplanowana została na 13 czerwca i jest związana ze startem najnowszej kampanii promującej latanie z Wrocławia ,,Gorące połączenia”, której towarzyszy też konkurs ,,Wrocławscy Odkrywcy” na portalu Facebook.

Blog lotniska Wrocław

Źródło: Port Lotniczy Wrocław