Nagroda dla Kraków Airport

Podczas międzynarodowej konferencji Routes Europe 2013 w Budapeszcie Kraków Airport otrzymał drugą nagrodę za działania marketingowe wspierające rozwój siatki połączeń w kategorii portów do 4 mln pasażerów. Zwycięzcą zostało szkockie lotnisko Aberdeen.
Nagrody są uznawane za najbardziej prestiżowe w branży, ponieważ kandydaci są nominowani i oceniani przez przedstawicieli linii lotniczych oraz ekspertów z branży.
Jan Pamuła, prezes Kraków Airport podkreśla, że sama nominacja była wielkim wyróżnieniem, a nagroda jest potwierdzeniem profesjonalizmu i skuteczności działań krakowskiego portu. – Od kilku lat prowadzimy program promocji połączeń, adresowany do przewoźników, którzy chcą uruchomić nowe kierunki lub zwiększyć częstotliwość lotów na już istniejących trasach. Te działania są dobrze oceniane przez naszych partnerów i spełniają swoją rolę czego dowodem jest liczba nowych kierunków uruchamianych każdego roku z Krakowa oraz ta nagroda.    
Routes Europe jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży lotniczej. Gromadzi przedstawicieli lotnisk i linii lotniczych z całej Europy. Jest okazją do bezpośrednich rozmów oraz nawiązywania nowych kontaktów handlowych.
Źródło/Zdjęcie: http://www.krakowairport.pl