20 lat Wizz Air

Polska Wizz Air, najszybciej rozwijająca się w Europie i najbardziej zrównoważona linia lotnicza na świecie*, świętuje swoje 20-lecie, oferując jednemu szczęśliwemu klientowi szansę na wygranie wspomnień na całe życie o wartości 20 000 euro na loty z WIZZ.

Od inauguracyjnego lotu z Katowic do Londynu Luton w maju 2004 r. linia przewiozła w swojej siatce prawie 400 milionów pasażerów.

Chcąc uczcić ten kamień milowy, Wizz Air oferuje jedyny w swoim rodzaju pakiet nagród, który umożliwi szczęśliwemu zwycięzcy odwiedzenie prawie 200 kierunków na całym świecie.

Aby mieć szansę na wygraną, poszukiwacze przygód powinni kupić bilet Wizz Air i przesłać swój kod rezerwacji oraz imię i nazwisko na: strona konkursowa z okazji 20. rocznicy Wizz Air w dniach od 19 maja 2024 r. 00:00 (GMT+1) do 21 maja 2024 r. 23:59 (GMT+1). W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat i jest rezydentem podatkowym krajów, w których Wizz Air prowadzi działalność,

Zwycięzca będzie mógł zabierać przyjaciół i rodzinę na dowolną liczbę lotów, aż do osiągnięcia limitu 20 000 euro.

Szacuje się, że zwycięzca będzie mógł w ciągu swojego życia odbyć nawet 2000 lotów, włączając trasy z Polski do Walencji, Tirany czy Larnaki.

Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: „Nasza 20. rocznica to świetna okazja, aby spojrzeć wstecz na fantastyczny rozwój, jaki osiągnęliśmy na wysoce konkurencyjnym rynku. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, że jesteśmy najszybciej rozwijającą się linią lotniczą w Europie i chcemy podziękować każdemu pasażerowi, który podróżował z nami przez te lata. Aby uczcić tę okazję, oferujemy podróżnym możliwość świętowania, oferując loty na całe życie, dzięki którym będą mogli spełniać swoje marzenia”.

Źródło / Autor / Zdjęcie: Wizz Air