Ryanair – Kup jeden bilet, drugi masz za darmo!

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, po raz pierwszy w historii wprowadziła ofertę „Kup jeden bilet, drugi masz za darmo”. Oferta dotyczy ponad 1600 tras w ramach całej siatki połączeń oraz podróży od 25 września do 14 grudnia 2020 r. Tej jesieni Ryanair proponuje Tobie, Twoim przyjaciołom i członkom rodziny najlepszą z ofert – loty za darmo!

Ta niesamowita oferta dotyczy rezerwacji taryfy Value Fare dla więcej niż jednego pasażera, podróżujących na wybranych trasach do najlepszych miejsc docelowych (obowiązują OWU). Aby skorzystać z oferty należy wejść na stronę Ryanair.com tylko dziś (24 września) do północy.

Alejandra Ruiz, Head of Communications Ryanaira powiedziała: 

„Po raz pierwszy w historii Ryanaira wprowadzamy ofertę „Kup jeden bilet, drugi masz za darmo”. Trzeba być szalonym, aby to przegapić! Oferta dotyczy podróży na ponad 1600 trasach w ramach całej siatki połączeń w okresie od 25 września do 14 grudnia 2020 roku, drugi bilet na ten sam lot otrzymasz bezpłatnie. Klienci mogą zarezerwować tę niezapomnianą ofertę do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych i miast w całej Europie, zabierając rodzinę lub przyjaciół na jesienno-zimowy wypad. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty wystarczy wejść na stronę internetową Ryanair.com i zarezerwować loty przed północą 24 września”.

Źródło / Autor: Ryanair

Zdjęcie: Ryanair