Wizz Air świętuje 16. urodziny

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej i najbardziej zielona linia lotnicza w Europie*, świętuje 16. rocznicę swojego pierwszego lotu oferując 16% obniżkę** cen biletów na wszystkie loty Wizz Air zarezerwowane dzisiaj, bez ograniczeń czasowych w terminie podróży.
Pierwszy lot Wizz Air odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic do Londynu Luton. Od tego czasu, linia zyskała zaufanie 240 milionów pasażerów. Flota WIZZ rozrosła się do 121 samolotów typu Airbus i jest obecnie najmłodszą flotą w Europie – średni wiek samolotu wynosi 5,4 roku – i składa się z najbardziej wydajnych wąskokadłubowych samolotów na świecie, supernowoczesnych A321neo, umożliwiając przewoźnikowi oferowanie najbardziej zielonych podróży lotniczych.
Aby uczcić ten ważny kamień milowy, Wizz Air oferuje pasażerom 16%** obniżkę cen biletów, ważnych bezterminowo, uruchamiając jednocześnie wyprzedaż WIZZ Flex. Płacąc 1 euro, pasażerowie mogą dokupić usługę WIZZ Flex do swojej rezerwacji, która umożliwia odwołanie podróży do 3 godzin przed planowanym czasem wylotu bez żadnych dodatkowych opłat i uzyskanie natychmiastowego zwrotu 100% pierwotnej wartości rezerwacji w postaci punktów na konto WIZZ.
W nowych czasach “dezynfekowanych” podróży, Wizz Air mówi “tak” lataniu i wprowadza ulepszone środki ochrony zdrowia i higieny wśród pasażerów i załogi. Mimo że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,7% wirusów i bakterii, Wizz Air wprowadził szereg procedur, aby ułatwić zachowanie dystansu fizycznego, utrzymać bezwzględną czystość na pokładzie oraz zredukować zbędny kontakt fizyczny między osobami. Wraz ze zniesieniem ograniczeń, Wizz Air wznowił loty z wielu baz stopniowo zwiększając przepustowość– linia jest przygotowana do ponownego zapewniania przystępnych podróży jak największej liczbie osób.
Wyrazem radości z powodu 16. urodzin i tęsknoty za pasażerami jest specjalnie przygotowany materiał:

József Váradi, prezes grupy Wizz Air, powiedział: – Nasze 16. urodziny to święto dynamicznego rozwoju Wizz Air od czasu pierwszego lotu. Mimo że to wydarzenie przypada w tak trudnym czasie dla całej branży lotniczej, kluczowe czynniki stojące za sukcesem WIZZ nadal wyróżniają nas na tle konkurencji gwarantując pozycję lidera w zakresie redukcji kosztów i najszybciej rozwijającej się linii w Europie. Z pewnością patrzymy w przyszłość operacji lotniczych zaczynając odbudowywać infrastrukturę w powietrzu, przodować dzięki nowo wdrożonym procedurom w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia oraz stymulując zapotrzebowanie na nasze ultra niskie ceny. Nadal oferujemy również najniższy ślad środowiskowy na pasażera, a także redukcję poziomu hałasu i emisji tlenków azotu, dzięki samolotom nowej generacji A321neo, których zamówiliśmy ponad 250. Dzięki zaangażowaniu zespołu WIZZ i lojalności naszych klientów, przed nami jeszcze lepsze 16 lat. Mamy nadzieję, że nasi pasażerowie skorzystają z dzisiejszej obniżki. Z niecierpliwością czekamy na powitanie pasażerów na pokładzie naszego ultrawydajnego i nowoczesnego samolotu.
Źródło / Autor: Wizz Air
Zdjęcie: Wizz Air