MSP: Muzeum GLOBalnie

Pasjonatów lotnictwa zapraszamy w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017r. na stoisko promocyjne Województwa Lubelskiego podczas MTT GLOBalnie w Katowicach.

Muzeum Sił Powietrznych będzie prezentować swoją ofertę edukacyjno-wystawienniczą oraz zdradzać najbliższe plany i odpowiadać na nurtujące pytania.

Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2017 to jedno z najciekawszych wydarzeń branży turystycznej.
MTT odbywają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym zlokalizowanym w samym centrum Katowic, Plac Sławika i Antalla 1.

Organizatorzy zapowiadają udział prawie 200 wystawców z Tunezji, Belgii, Gruzji, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Ukrainy i Polski, oraz wiele konkursów dla zwiedzających, spotkania z Aleksandrem Dobą i Jakubem Poradą, a także konferencja branży eventowej EventExpo oraz spotkanie dla miłośników sportów nieolipmpijskich – The World Game.

Mamy nadzieję, że spotkanie z nami w Katowicach zachęci Państwa do przyjazdu do Dęblina i obejrzenia całej kolekcji prezentującej dzieje polskich sił powietrznych.

Źródło: MSP
Zdjęcie: MSP