Wizz Air z Warszawy do Ejlat

Warszawa, 12 grudnia 2016: Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczęła operacje na nowej międzynarodowej trasie niskokosztowej z Lotniska Chopina w Warszawie do Ejlat w Izraelu. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: we wtorki i w soboty.

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2004 roku, linia sukcesywnie rozwija swoją ofertę z Warszawy, która obecnie zawiera 48 tras do 24 krajów. W 2015 roku Wizz Air przewiózł ponad 1,5 mln pasażerów na trasach z i do Warszawy wspierając jednocześnie ponad 1000 etatów w regionie w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością**.

Pierwszy lot do Ejlat odbył się 10 grudnia z Warszawy. Ejlat jest drugą destynacją w siatce niskokosztowych połączeń WIZZ z Warszawy.

Nowe połączenie pomiędzy Warszawą a drugą destynacją WIZZ w Izraelu, umożliwia niskokosztowe podróże na trasie, która dotychczas była dostępna jedynie w ofercie regularnych linii lotniczych.

Niskie ceny biletów Wizz Air na to połączenie szybko zyskały popularność wśród klientów zarówno w Izraelu jak i w Polsce. Wkrótce po ogłoszeniu trasy we wrześniu, widoczny był znaczny wzrost zainteresowania polskich klientów nową ofertą WIZZ.

Bilety na najnowsze połączenie z Warszawy są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny zaczynają się od 109 złotych*.

W ofercie Wizz Air znajduje się obecnie w sumie 146 niskokosztowych tras z ośmiu lotnisk w Polsce.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością otwieramy kolejny atrakcyjny kierunek z Polski. WIZZ od teraz będzie łączyć Warszawę i Ejlat w Izraelu i jesteśmy przekonani, że nowa oferta zostanie doceniona przez naszych klientów, którzy będą mogli cieszyć się niskokosztowymi podróżami do popularnego wakacyjnego kierunku przez cały rok. Bilety na nowe połączenie do Ejlat są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com. Ich ceny rozpoczynają się od 109 złotych. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!

Źródło / Autor: Wizz Air

Zdjęcie: Wizz Air