Wizz Go – nowa usługa Wizz Air

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza dzisiaj nową usługę w swojej ofercie. “WIZZ Go” to dodatkowa opcja obok już istniejącej taryfy “WIZZ Plus” gwarantujące pasażerom zestaw atrakcyjnych usług i dających więcej możliwości.
Obie usługi “WIZZ Go” i “WIZZ Plus” oferując klientom niższe ceny niż w przypadku opcji podstawowej (bilet lotniczy i mały bagaż podręczny), pakiet usług dodatkowych tańszych niż w przypadku oddzielnego ich zakupu oraz szybszą rezerwację.
Nowa opcja “WIZZ Go” jest dedykowana klientom, którzy korzystają z najpopularniejszych produktów i usług WIZZ oraz poszukują atrakcyjnych cen, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu jakości. “WIZZ” Go zawiera duży bagaż podręczny, 23 kg bagaż rejestrowany i wybór miejsca (z wyłączeniem pierwszego rzędu oraz miejsc z dodatkową przestrzenią na nogi).
“WIZZ Plus” oferuje jeszcze więcej możliwości i korzyści dla tych, którzy chcą cieszyć się dużą dowolnością i maksymalnym komfortem podczas podróży, począwszy od rezerwacji biletu online aż do przybycia do miejsca docelowego. “WIZZ Plus” zawiera 32 kg bagaż rejestrowany, duży bagaż podręczny, check-in na lotnisku, opcję WIZZ Flex pozwalającą na zmiany dat podróży, wybór siedzenia (włącznie z pierwszym rzędem i miejscami z dodatkową przestrzenią na nogi) oraz pierwszeństwo wejścia na pokład (z możliwością posiadania dodatkowego małego bagażu osobistego).
Klienci WIZZ mogą rezerwować miejsca już od dzisiaj na wszystkich ponad 450 trasach korzystając z usługi “WIZZ Go” lub “WIZZ Plus” na wizzair.com.

George Michalopoulos, Dyrektor Handlowy w Wizz Air, powiedział: “Usługa WIZZ Go powstała z myślą o naszych stałych klientach, którym zależy na wyborze bagażu oraz odpowiedniego miejsca w samolocie. To doskonała propozycja dla tych, którzy potrzebują więcej możliwości niż gwaratuje podstawowa taryfa, ale z drugiej strony nie są zainteresowani wszystkimi usługami zawartymi w WIZZ Plus. Wprowadzając nowe usługi w naszej ofercie, staramy się zaspokoić różnorodne potrzeby i oczekiwania naszych klientów.”

wizz-air-fares-and-bundles

Źródło / Autor: Wizz Air
Grafika: Wizz Air