Z Modlina na Sardynię

Ryanair dziś 28 listopada 2016 r. poinformował o uruchomieniu nowego połączenia z Warszawy Modlin na Sardynię (Cagliari). Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 29 marca 2017 r.

Z okazji uruchomienia nowego połączenia z Warszawy Modlin na Sardynię (Cagliari), Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 109 zł na podróż do 31 maja 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do piatku 2 grudnia do północy.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nową trasę z Warszawy Modlin na lato 2017. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od 29 marca 2017 r. .

Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”.  

Z okazji uruchomienia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Warszawy Modlin na Sardyęnię (Cagliari) już od 109 zł na podróżdo 31 maja 2017 r.. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do piatku 2 grudnia do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.” 

NOWA TRASA Z WARSZAWY MODLIN   

Trasa Częstotliwość Początek operacji Cena
Sardynia (Cagliari) 2 x tygodniowo  29 marca 2017 109 zł

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair