Ryanair ogłasza nowe połączenie z Krakowa do Bournemouth

ryanair-logo

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, dziś 12 maja 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Krakowa do Bournemouth. Połączenie będzie wykonywane od 31 października 2016 r.

Aby uczcić ogłoszenie nowej trasy Kraków – Bournemouth, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż od 31 października do 15 grudnia. Bilety w promocyjnej cenie można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do czwartku 19 maja.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Krakowa do Bournemouth. Połączenie będzie wykonywane od 31 października. Bilety są do nabycia na stronie www.ryanair.com.

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych, jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny. 

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Krakowa do Bournemouth  w cenie od 89 zł na podróż od 31 października do 15 grudnia. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do czwartku 19 maja do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

NOWA TRASA Z KRAKOWA   

Trasa Częstotliwość Początek operacji Cena
Bounemouth  2 x tygodniowo  31 października    89 zł

Źródło / Autor: Ryanair