Kategorie
Tematy tygodnia

StopOver Finland – Odkryj uroki Finlandii, lecąc z Finnairem przez Helsinki

Naantali_Moomin World

Finnair prezentuje szybszy i prostszy sposób planowania lotów z przedłużoną przesiadką w Finlandii. Pozwoli to odwiedzić dwa miasta podczas jednej podróży. Pasażerowie mogą zarezerwować bilety na loty z postojem w Helsinkach na nowej stronie internetowej stopover.finnair.com.
Klienci Finnaira będą też mieli możliwość wyboru spośród szerokiej gamy atrakcji i wycieczek po Finlandii w ramach projektu StopOver Finland, realizowanego przez Visit Finland we współpracy z firmą Primera Holidays.
Transport z lotniska do centrum Helsinek zajmuje jedynie pół godziny, zatem pasażerowie mogą wkrótce po wylądowaniu poczuć spokojną nadmorską atmosferę stolicy Finlandii, odwiedzić dzielnicę designu, pełne charakteru miejscowe kawiarnie albo wyjątkowe restauracje i hotele. Dziewicza natura zawsze jest w Finlandii na wyciągnięcie ręki. Klienci Finnaira będą mogli spędzić dzień krążąc po fińskim archipelagu lub odwiedzając jeden z licznych parków narodowych.
Dzięki nowej inicjatywie podróżni poszukujący niezapomnianych wrażeń będą mieli okazję, by odbyć szybki wypad samolotem na północ kraju i podziwiać baśniowe krajobrazy Fińskiej Laponii, ale także odbyć dłuższe wycieczki. Bogata oferta pakietów przesiadkowych – od programów pięciogodzinnego postoju, aż po 5-dniowe wycieczki – będzie dostępna na stronie Primera Holidays finlandtours.fi przez całą wiosnę 2016.

“Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy zaoferować naszym klientom usługę, która pozwoli im zatrzymać się i zrelaksować pomiędzy lotami, a jednocześnie zobaczyć kawałek Finlandii,“ mówi Anssi Partanen, szef działu produktów turystycznych Finnaira. “Inicjatywa StopOver Finland idzie w parze z rozwojem siatki naszych połączeń, któremu towarzyszy rosnące zainteresowanie Finlandią wśród podróżnych z Azji. Pakiety turystyczne oferowane w ramach programu będą atrakcyjne dla klientów podróżujących ze wszystkich miast w siatce połączeń Finnaira.”

Program StopOver Finland jest jednym z programów rozwojowych Team Finland finansowanych przez Ministerstwo Gospodarki i Zatrudnienia Finlandii. StopOver jest prowadzony przez Visit Finland wraz z partnerami – Finnairem i organizacjami fińskiej branży turystycznej. Dodatkowe informacje na temat StopOver Finland można znaleźć pod adresem visitfinland.com/stopover.

Źródło / Autor: Finnair
Zdjęcie:  Finnair

Autor: Redakcja Świat

Redakcja Świat