Wizz Air – 12 kwietnia co drugie miejsce za 50% ceny

Wizz Air logo

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza wyjątkową promocję: przy zakupie biletu online 12 kwietnia, drugi bilet za połowę ceny*, do sześciu biletów maksymalnie. Promocja, jedna z najbardziej popularnych w Wizz Air, trwa od północy do północy czasu środkowoeuropejskiego, 12 kwietnia.

Promocja otwarta jest jedynie dla sprzedaży biletów online poprzez wizzair.com, i każdy bilet zawiera przydzielone miejsce oraz mały bagaż podręczny. Pozostałe usługi takie jak duży bagaż podręczny czy bagaż rejestrowany i pierwszeństwo wejścia na pokład, nie są wliczone do tej promocji ale mogą być dodane podczas procesu rezerwacji bądź później.

Johan Eidhagen, Dyrektor Marketingu w Wizz Air powiedział: “Doskonały sposób, aby powitać nadchodzący sezon podróży to bilety w promocyjnej taryfie, a w WIZZ jesteśmy szczęśliwi, że jako linia lotnicza możemy dawać Wam to czego pragniecie. Najniższe ceny, fantastyczny serwis pokładowy oraz dodatkowe usługi. Nasze destynacje są zbyt zabawne aby eksplorować je w pojedynkę, więc zabierz ze sobą drugą osobę – za jedynie połowę ceny”.

Źródło / Autor: Wizz Air