Wizz Air: 20% obniżka cen na wszystkich polskich trasach

Wizz Air A321

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłasza jednodniową 20-procentową obniżkę cen* na rezerwacje biletów na wszystkie połączenia z i do Polski. Promocja obowiązuje na bilety zakupione dziś, 29 marca 2016 r. (do północy).

Pasażerowie rezerwujący dziś loty do dowolnej z 55 destynacji dostępnej w polskiej siatce połaczeń Wizz Air, mogą cieszyć się cenami jeszcze niższymi niż dotychczas i korzystać z 20-procentowej zniżki. Promocja ta jest następstwem sukcesu ostatnich ofert zniżkowych dla członków klubu Wizz Discount Club.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji Wizz Air powiedział: “Z ogromną radością witamy wiosnę wraz ze specjalną 20-procentową zniżką umożliwiając tym samym zakup biletów po jeszcze niższych cenach wszystkim pasażerom podróżującym na trasach z i do Polski na jednej z naszych 125 ekscytuacych tras. Czekamy na łowców okazji oraz tych, którzy nie lubią przepłacać. Warto nie zwlekać, bo czas jest ograniczony – promocja potrwa do północy 29 marca. Macie ochotę na niskie taryfy i wspaniałe możliwości? Dzisiaj jest wielki dzień dla rezerwacji. Nasza przyjazna polska załoga oczekuje na przyjęcie Was na pokład! „

Źródło / Autor: Wizz Air
Zdjęcie: Wizz Air