LOT w czołówce najbardziej atrakcyjnych pracodawców

randstad_1126

LOT zajął drugie miejsce w rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców plebiscytu Randstad Awards 2016. Bogata oferta szkoleń, atrakcyjność wynagrodzeń oraz przyjazna atmosfera pracy, sprawia, że każdego roku LOT jest wymarzonym pracodawcą dla coraz większej liczby osób.

Randstad Awards co roku prowadzi największe i najbardziej kompleksowe badanie przedsiębiorstw we wszystkich możliwych aspektach budujących wizerunek solidnego pracodawcy na polskim rynku. Ranking został stworzony w oparciu o opinie 8000 potencjalnych pracowników. Od 2012 roku LOT po raz trzeci znalazł się w czołówce rankingu w gronie 20 innych wpływowych przedsiębiorstw w Polsce.

„Niezwykle cieszy nas wysoka pozycja w rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców Randstad Awards 2016. LOT otrzymuje to wyróżnienie nie po raz pierwszy. Jesteśmy silnym i zmotywowanym zespołem fachowców i pasjonatów. Jako jako największa polska linia lotnicza chcemy, by nasi pracownicy nieustannie rozwijali swoje kwalifikacje, zdobywali nowe umiejętności i zawsze podchodzili do swoich obowiązków z entuzjazmem i zaangażowaniem. W ubiegłym roku zaufało nam około 5 milionów pasażerów. To oni są w centrum uwagi każdego, kto pracuje w LOT – niezależnie od tego jaki zawód wykonuje i jakie stanowisko zajmuje” – mówi Anna Woźniak, Dyrektor Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Budując silny zespół i kulturę organizacji, LOT stawia na kreatywność, szerokie kompetencje oraz pasję do wykonywanej pracy. Pracownicy cenią firmę za możliwości rozwoju jakie otwiera międzynarodowa branża lotnicza, profesjonalne podejście i wysoką kulturę organizacji pracy oraz wsparcie jakie LOT oferuje swoim pracownikom zarówno na polu zawodowym jak i rodzinnym. Lotnictwo to niezwykle ciekawa ale i wymagająca branża, dlatego przewoźnik odpowiada na potrzeby swoich pracowników oferując im bogaty pakiet szkoleń i benefitów. Przyjmujemy pod swoje skrzydła również młodsze pokolenia, przekazując wiedzę najbardziej doświadczonych ekspertów branży lotniczej ambitnym i kreatywnym studentom w trakcie praktyk i odLOTowych staży.

Źródło / Autor: PLL LOT
Zdjęcie: PLL LOT