Port Lotniczy Wrocław ponownie nagrodzony

lotnisko-wroclaw

Już po raz trzeci ze statuetką najlepszego regionalnego lotniska w Polsce. Port otrzymał też nagrodę za najlepszy salon Business Lounge wśród lotnisk regionalnych. Nagrody Business Traveller Awards 2015 rozdano w środę w Warszawie.

O nagrodach zdecydowali podróżujący biznesmeni oraz travel managerowie w ramach specjalnej ankiety. Jakie kryteria były w ich oczach najważniejsze? To przede wszystkim rozbudowana siatka połączeń, optymalne godziny rejsów, wysokie standardy obsługi i specjalne udogodnienia dla osób podróżujących w interesach. Do tej pory magazyn „Business Traveller” zorganizował trzy plebiscyty. W każdym z nich Port Lotniczy Wrocław zdobywał nagrodę dla najlepszego regionalnego lotniska w Polsce. W tym roku „Business Traveller” po raz pierwszy zorganizował plebiscyt na najlepszy Business Lounge. W tej kategorii wśród lotnisk regionalnych najlepszy okazał się również Port Lotniczy Wrocław. Gala przyznania nagród za ostatni rok odbyła się w środę 17 lutego 2016 r. w Warszawie.

– Cieszymy się, że pasażerowie docenili nas już po raz trzeci z rzędu. To pokazuje, że dobrze odczytujemy ich potrzeby i oczekiwania. Stale udoskonalamy nasze usługi tak, by zapewnić pasażerom najwyższy komfort usług – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Wrocławskie lotnisko stawia przede wszystkim na profesjonalną i szybką obsługę. Z myślą o wygodzie wszystkich podróżnych port nieustannie doskonali swój autorski program – stop kolejkom. Ponadto oferuje wygodne usługi, np. Business Class Fast Track, których rezerwacja możliwa jest przez Internet, a także tani i wygodny parking. Najbardziej wymagający pasażerowie, szczególnie ceniący sobie czas oraz prywatność, mają do dyspozycji usługi VIP & Business Services.

Dodatkowym udogodnieniem są ekskluzywnie zaaranżowane i kompleksowo wyposażone wnętrza salonu VIP Lounge w strefie VIP oraz Executive Lounge w hali odlotów. To miejsca dla osób, które pragną odpocząć lub popracować w kameralnych warunkach. – Z punktu widzenia podróży biznesowych bardzo istotna jest także bogata oferta połączeń, w tym na najważniejsze lotniska Europy. Warto przy tym podkreślić, że Wrocław również stał się ważnym punktem na jej biznesowej mapie. Dlatego stale wzrasta liczba podróży w tym segmencie rynku – dodaje Dariusz Kuś. Z Wrocławia można szybko dolecieć na centralne lotniska Frankfurtu, Monachium, Düsseldorfu czy Kopenhagi, które są ważnymi hubami przesiadkowymi. Dogodne połączenia i odpowiednio dobrane godziny lotów umożliwiają dalszą podróż do europejskich centrów biznesowych, jak również do metropolii Azji i Ameryki.

Port Lotniczy Wrocław nagrodzony trzema statuetkami Business Traveller Awards 2015:

Pierwsze miejsce wśród lotnisk regionalnych
Najlepszy Business Lounge wśród lotnisk regionalnych
Drugie po Warszawie miejsce wśród wszystkich polskich lotnisk

Źródło / Autor: Lotnisko Wrocław