Ryanair ogłasza nowe połączenie z Warszawy do Porto

Ryanair boeing

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, dziś 16 lutego 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowego połączenia z Warszawy Modlin do Porto. Połączenie będzie wykonywane 2 razy w tygodniu od 2 listopada 2016 r.

Aby uczcić ogłoszenie nowego połaczenia Warszawa Modlin – Porto, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 109 zł na podróż w listopadzie. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do wtorku 23 lutego do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Warszawy Modlin do Porto. Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu od 2 listopada 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach są do nabycia na stronie www.ryanair.com.

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny.

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot                 z Warszawy Modlin do Porto w cenie od 109 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie dostępne będą od czwarku 19 do wtorku 23 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

NOWA TRASA Z WARSZAWY MODLIN  

Trasa Częstotliwość Początek operacji Cena
Porto 2 x tygodniowo 2 listopada 109 zł

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair