Wizz Air ogłasza nowe połączenie z Warszawy do Porto

Wizz Air logo

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła dziś (11.02) otwarcie nowego kierunku z Warszawy do Porto w Portugalii. Nowe połączenie zacznie działać od 15 maja. Loty odbywać się będą 2 razy w tygodniu, w środy i w niedziele.

Porto, zlokalizowane w północnej Portugalii, to jedno z najstarszych i najbardziej urokliwych miast w Europie. To miejsce o romantycznym charakterze i pięknej architekturze. Malownicze centrum historyczne wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Porto jest nowym kierunkiem w siatce 119 lotnisk Wizz Air.

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie z Polski 123 trasy do 22 krajów. Bilety na nowe połączenie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się od 159 złotych*.

NOWE POŁĄCZENIE WIZZ AIR Z WARSZAWY:

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Porto

środa, niedziela

15 maja 2016

159 zł

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział:

”Jest nam niezmiernie miło dodać kolejną atrakcyjną trasę do wciąż rozwijającej się siatki połączeń WIZZ. Porto jest naszą drugą lokalizacją w Portugalii dostępną w ofercie tanich połączeń Wizz Air. Jesteśmy przekonani, że nowa destynacja, wzorem Lizbony, szybko zyska popularność wśród naszych klientów. Bilety na nasze nowe połączenie z Polski do pięknego Porto dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

Wizz Air otrzymał tytuł 2016 Value Airline of the Year przyznawany przez magazyn Air Transport World, jeden z czołowych tytułów poświęconych tematyce lotniczej.

Źródło / Autor: Wizz Air