20% znizki dla pasażerów Portu Lotniczego Lublin w sklepie Aelia Duty Free

Port Lotniczy Lublin

Port Lotniczy Lublin rozwija współpracę biznesową ze swoimi partnerami handlowymi, oferując pasażerom zniżki. Podróżni, korzystający z lotów rejsowych oraz czarterowych z lubelskiego lotniska, mogą skorzystać ze specjalnej promocji na zakup asortymentu w sklepie wolnocłowym Aelia Duty Free. Każdy pasażer, który kupi dowolny alkohol, otrzyma 20 procentowy rabat na zakup perfum. Wystarczy pokazać kartę pokładową ze specjalnym kuponem rabatowym.

Indywidulane podejście oraz elastyczność działań prowadzonych we współpracy z najemcami, jakie konsekwentnie realizuje Port Lotniczy Lublin, przynosi efekty. Sklep Aelia Duty Free jest jednym z najlepiej rozwijających się sklepów wolnocłowych tej sieci, a podróżni mogą liczyć na interesujące bonusy.

Z promocji „Perfumy – 20%” mogą skorzystać pasażerowie linii lotniczych Wizz Air, Ryanair, Lufthansa oraz lotów czarterowych, korzystających z lubelskiego portu. Podróżni odprawiający się na lotnisku otrzymają bezpośrednio kartę z kuponem rabatowy. Z kolei pasażerowie, którzy prawidłowo odprawili się przez Internet, powinni zgłosić się do stanowiska check in. Po okazaniu swojej karty pokładowej, otrzymają nową ze specjalnym kuponem.

Rabat na zakupy ważny jest tylko w dniu wylotu pasażera z Portu Lotniczego Lublin. Zakup alkoholu i perfum musi być udokumentowany na jednym paragonie. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami i trwa do odwołania.

Szczegółowe informacje oraz zasady dotyczące promocji dostępne są na stronie internetowej www.airport.lublin.pl, po kliknięciu w baner reklamowy: „Perfumy – 20%”.

Źródło / Autor: Lotnisko Lublin