Ryanair ogłasza nowe zimowe połączenie z Gdańska do Mediolanu

ryanair-aircraft

Ryanair, ulubiona linia lotnicza Europy, dziś 2 lutego 2016 r. poinformowała o uruchomieniu nowej trasy z Gdańska do Mediolanu. Połączenie będzie wykonywane 3 razy w tygodniu od 1 listopada 2016 r.

Aby uczcić wprowadzenie nowego połaczenia Gdańsk – Mediolan, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na tej trasie w cenie od 79 zł na podróż do 30 listopada 2016 r. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej www.ryanair.com do wtorku 9 lutego do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

„Ryanair z przyjemnością ogłasza nowe połączenie z Gdańska do Mediolanu. Połączenie będzie wykonywane trzy razy w tygodniu od 1 listopada 2016 r. Bilety w promocyjnych cenach są do nabycia na stronie www.ryanair.com.

Polscy klienci mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe wnętrza samolotów, nowe stroje załóg pokładowych jak również nowe trasy. Wszystkie te zmiany są wynikiem naszego programu “Always Getting Better” i potwierdzają, iż dostarczamy znacznie więcej niż tylko niskie ceny. 

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Gdańska do Mediolanu w cenie od 79 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż do 30 listopada 2016 r. dostępne są do wtorku 9 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.” 

1 NOWA TRASA Z GDAŃSKA 

Trasa Częstotliwość Początek operacji Cena
Mediolan 3 x tygodniowo 1 listopada 79 zł

Źródło / Autor: Ryanair
Zdjęcie: Ryanair