Lotnisko Wrocław: Przed odlotem Executive Lounge

lotnisko-wroclaw

W wygodnym fotelu i kameralnej atmosferze można przejrzeć prasę, obejrzeć telewizyjne serwisy informacyjne, posłuchać muzyki, napić się kawy, zjeść przekąskę lub pożywny posiłek.

Pasażerowie doceniają nasze lotnisko za wysoką jakość usług, sprawną obsługę i przyjazną atmosferę. Salon Executive Lounge oferuje dodatkowy komfort i relaks przed podróżą, ale także wygodę i udogodnienia dla tych pasażerów, którzy oczekują prywatności lub chcą jak najlepiej wykorzystać czas w oczekiwaniu na samolot – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menadżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

Podróżni, którzy czas przed odlotem wykorzystują na pracę, mają do dyspozycji wygodne stanowiska komputerowe lub stoliki, przy których można usiąść z własnym laptopem, korzystając z bezprzewodowego dostępu do internetu.

Salon Executive Lounge zlokalizowany jest w hali odlotów. Mogą z niego korzystać pasażerowie klasy biznes i podróżujący w taryfie SAS PLUS oraz posiadacze kart Priority Pass, Diners Club, Citi Handlowy, Dragon Pass, HON Circle, GOLD/SENATOR Star Alliance, a za odpłatnością – wszyscy pozostali podróżni. Od ubiegłego roku wstęp do salonu można rezerwować również przez internet.

Źródło / Autor: Lotnisko Wrocław